Ця історія почалася відразу ж після трофейної рибалки. Нагадаю — це був тролінг на Самарі.

Як і Буншу, мене терзали смутні сумніви..очему? Як таке може бути? Як це їй вдалося? Щука провернула номер, про який розповісти кому — не повірять!

Ах так, я трохи забіг наперед. Адже ви ще не знаєте, як я втратив свій трофей, на риболовлі напередодні. А діло було так. В 13 годин, абсолютно беззвучно, на Самарі почався вихід щуки. Смикнули 2 шнурка, через пів години, хапнула риба на 4,5 кг. Відразу після того, як мій напарник спакував свій трофей, ми знову вийшли на воду за моїм. І я діждався…

Найпотужніший удар, фрикціон, миттєва зупинка човни. Про те, що на протилежному кінці дроту був крокодил — ні найменшого сумніву. Щука класично мотала головою і потужно тягне в бік, вийшло навіть трохи її протягнути. Але зріз. Причому, стояв титановий повідець 20 см…

Від усвідомлення ситуації (пішов yo-zuri 3d crank r 726), стало так сумно. Перевязался, на це пішло хвилин 5, напевно. В руках тремтить адреналін, мовний апарат викидає некультурні слова, емоції… І тут цей потік перериває застигла гримаса напарника, мій крик оху@@@ і німе мовчання нас обох. Як так? Ми переглянулися і не повірили своїм очам: у 5 метрах від човна, як повітряна бульбашка випливла 3d crank. Явно мій. Шнур був перекушен за повідцем, через 25 сантиметрів!!!

Тут-то і змінилася моя смуток на радість:) Враховуючи те, що згідно з Вавилонської прислів’я, Боги не враховують час проведений на рибалці, мені вони (Вавилонські Боги) стали дуже симпатичні!

Ось такий екскурс до попередньої риболовлі, а далі переходимо безпосередньо до щучому ельдорадо довжиною 45 хвилин.

Ви будете здивовані, але історію викладену вище, наступного риболовлі, нам розповів зовсім стороння людина. Причому з ним трапилася вона майже на наших очах (ми бачили, як вони діставали зрізаний воблер) і сталася ця історія з точністю до деталей! Ледве з рук не вирвала вудилище, трохи не потягла човен… і зріз. Різниця лише в тому, що в оповідача, воблер був реплікою на 3d crank, а у мене оригінал і повідець у нього був ще довший, ніж мій — 30 см…

Досвід отриманий тут напередодні підтвердився і в цей раз — до обіду повний 0! Опівдні виплили на берег, підкріпитися перед виходом щуки. Набралися сил і справа пішла. Спочатку шнурок (відпущений), потім щука вагою 1,6 кг. Буцнув. Далі протягом півгодини: 2,3 кг, схід і 1,7 кг Особливо доставила риба на 1,7 кг неймовірний Боєць, пручалася як риби вагою 3-4 кг Разом маємо: за 45 хвилин — 5 покльовок і яких! Фото всіх примірників на обкладинці посту.

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Ехолот для риболовлі тролінгом: які функції в ньому зобов’язані бути?

  14.10.2018

  Наступна запис

  Грибалка, карась і щука зірвалася — П’єса на дві дії

  21 Жовтень, 2018

  You may also like

  • Товариші пінгвіни і просто любителі зимової риболовлі

   9 Грудень, 2018

  • 250 000…! Спа-сі-бо!

   6 Грудень, 2018

  • Ловля на орендованій водоймі — про права простих рибалок

   28 Листопад, 2018