Є у нас в околицях ставок, який можна поставити в приклад іншим комерційним господарствам. Якщо вже назріли в нашій країні зміни, і Україна стрімко рухається в бік цивілізації, розповім Вам про один з найкращих водойм для відпочинку всією сім’єю. Це кльове місце, називається в народі — Чорний Хутір!

Рибалка в Україні Чорний хутір

Дістатися на його береги не просто, але нашим читачам, традиційно розкладемо все по поличках. Шлях, на рекомендоване місце лову дивіться на зображенні нижче.

Від села Вербки та дороги Р51, Павлоградського району, рухаємося наступним маршрутом. Село Новомиколаївське проїжджаємо, і по грунтових стежками прямуємо на місцеву водойму. Шлях вказаний червоною лінією.

Схема проїзду на ставок Чорний хутір

Необхідно відзначити, що незважаючи на досить рівний рельєф, розкисла грунтовка може перешкодити переміщенню. А штовхати транспорт доведеться пару км.

Будиночок чорний хутірЧорний хутір берег

На цьому водоймищі є все, що потрібно від орендарів водних ресурсів, і що майже ні з ким з них не виконується.Крім обов’язкової, для залучення рибалок риби, є туалет!!! будиночки для комфортного відпочинку, мангали та обладнані місця лову риби. Тут вам запропонують дрова і мед з місцевої пасіки, чудовий піщаний пляж і різноманітних мешканців глибин. Проживання на березі, за дуже демократичною ціною(в 2012 році, оренда будиночка коштувала 30 грн.), рибалка коштувала 90. У ставку водиться короп, карась, плотва, краснопірка, окунь, товстолоб та інші види риб які мені не вдалося зловити. З собою, з наживки, необхідно взяти консервовану кукурудзу, хробака, і технопланктон, як мінімум. Ловити можна як на донку, так і на вудку. Рибалка в Україні рекомендує!

Чорний хутір чайник і мангал

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Річка Вовча Олексіївський ліс

  14.03.2015

  Наступна запис

  Рибалка в Святогірську

  16 Березень, 2015

  You may also like

  • Риболовля на річці Мена ⚓ Таємниця менського озера

   3 Листопад, 2018

  • 45 хвилин щучого ельдорадо на річці Самара

   14 Жовтень, 2018