Рибалка у Кочережках Дніпропетровської області.

Рибалка пов’язана з приємними спогадами про природу, і мешканців околиць села Кочережки.

Ставок який подарував приємні миті знаходиться не в самому селі.

Як проїхати в Кочережки на ставок?

Розглянемо карту.

Шлях від траси м04

Щоб не блукати околицею викладаю маршрут від села Кочережки , за яким ви легко дістанетеся до ставка))

Перед подьемом, на виїзді з села є перехрестя(знаходиться на височині, на автодорозі Т0422, в районі виїзду в бік Надіївки), на ньому повертаємо в напрямку поля(минаючи крайні хати) і бадьоренько мчимо в рай.Деяка частина маршруту на фото))

 

Слід зауважити, що в дощову погоду грунтовка може перешкодити моноприводних рибалкам.

Як виглядає ставок у Кочережках?

Багато водний, з деревами по берегах, таким зустрічає рибалок затишний та запашний світ Кочережского ставка.

На жаль ловив я тут всього 3 рази за своє рибальське життя, тому подробиць про всім ставку не буде. Ловити можна було на відрізку позначеному салатовою лінією, а відвідування ставка описане далі було у місці, позначеному червоною стрілкою. Дистанція 60-80 метрів…. Так, друзі, яскрава деталь, тут є прекрасні корчі! Глибина в місці лову близько 2 -2.5 м.

Хатина і заводоуправління в одному обличчі))

Скільки коштує рибалка у Кочережках?

У цьому рибному місці, за невелику плату 100 грн. ми і будемо ловити коропа. Крім ненажери у воді водяться Карась, Білий Амур, Краснопірка -100%(особисто перевірив), також кажуть є Сом, Судак і Окунь і ще багато інших риб, назви яких, місцеві орендарі схоже вимовляють тільки завдяки своїй фантазії)) Водна гладь досить велика, правда рибу дозволяють ловити не скрізь.

Отже, що ж ми бачимо на місці.

На жаль зустріч виглядала саме так. Нечисленні перспективні вільні місця — заброньовані. Інші — знаходяться на перехресті шляху купаються і рибалок з шашликами.

Після недовгих переговорів рибалити в цьому місці таки дозволили, але до приїзду забронювали його товаришів.

Рибалка.

Перші години( з світанку і до 9) в улові тільки полладошечная краснопірка. Налаштовані на бойове зіткнення з коропом і амуром фідери мовчали, як риби)) Розвіддані у колег наступні: ловлять на молоду кукурудзу, не з дна. Але не клює))

Поки риба прокидається опишу снасті і способи які застосовував тут. Flagman Corsar Feeder 3.6. Котушка Риоби і шнур Берклі Крістал 0.15. Годівниця PRESTON BANJO IN-LINE. Повідець флюрокарбон Овнер 0.16 довжиною 20 см і гачок Овнер Пенні хук 10 розміру. Прикормка Фішка короп, наживка молода кукурудза 2шт, з пінопластом червоного кольору. Спосіб — метод.

Тим часом( 9-15) покльовка….

https://www.youtube.com/watch?v=lGEChlsHCOE

За 1 годину( з 9-15 до 10-15) відбулося 4!!! покльовки, 3 з яких реалізував. Амур вагою близько 3-4 кг обірвав повідець, прямо у підсаки)))

Наступні хвилини і годинник принесли тільки ОП. В 13-30 підтяглися бронивики, довелося тікати…

Ось такі коропи опинилися в коші(близько 2 кг кожен)…

Під кінець рибалки місцевість подарувала веселку, а так само плани на наступну вилазку.

У підсумку, водойму можна сміливо рекомендувати любителям карпфішінга і макуфишинга)). За пів дня мета досягнута і не один раз. Побратими по захопленню теж відзначилися спійманими і не тільки рибами, в оповіданнях амури та коропи на 5-6 кг. В садках бачив на 3-4, та й сам мав приємну боротьбу з аналогічним екземпляром. Чого і Вам бажаю!

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Рибалка в Україні!

  15.02.2015

  Наступна запис

  Рибалка в селі Роздолля

  16 Лютий, 2015