Бойовий воблер його життя і призначення!

Життя у бойового воблера — не цукор, він частіше буває у справі. Він постійно в групі ризику, його посилають на кам’янисті ряди, його там б’ють, кусають, постійно намагаються зжерти. Природно, такі обставини не сприяють цілісності покриву: буває, що ваш бойовий воблер втрачає очі, плавці або гачки. Глибокі подряпини теж бувають. Загалом, за своє коротке і яскраве життя, такий воблер отримує не презентабельний вигляд, це як мінімум…

Загляньте в свою коробку — у вас є така принада? Зазвичай ковзний очей його не пропускає. Там він, серед трійників, під купою подібних собі. Знайшли? Ось же він — весь «зацілована», що випробував на собі справжню щучу любов і пізнав тріумф. Ваш найкращий воблер… Ну, а ви кажете нема! Що, у вас бойової воблер не польський Карась, у вас Рапала? Це абсолютно не важливо, хоч китайський пластик за 3 грн. Головне, що б він був робочим.

Бойовим, воблер стає не відразу. Спочатку непоказна принада заробляє собі репутацію. А це шрами, подряпини, вм’ятини. Сліди експлуатації для бойового воблера вкрай необхідні. Потім репутація працює на нього — у воблера з’являються перспективи і йому виділяється персональна осередок в коробці. Чим частіше він отримує шанси, тим краще! Бути в групі ризику — його карма, а обшарпаності вигляд тільки додає йому вістів.

Бойовий воблер стає таким після того, як втратить хоча б одне око або ви визнаєте його кращим, хоча б на одній рибалці. Ось тоді, його не цукрова життя — вдалося! А сліпі воблери зі зламаними плавниками, великими відколами та іржавими неповними трійниками, не втративши при цьому своєї гри і раніше залучають рибу, іменуються не інакше як Заслужені Бойові Воблери! Тому називайте їх правильно — ЗБВ.

Ну і звичайно ж, у такої приманки зобов’язана бути історія. Історія, яскрава і вражаюча, така яку хочеться розповісти. Ось наприклад мої ЗБВ — Jaxon Karas і Rapala Jointed Shad Rap. Вони давно знаходяться на полиці і служать прикрасою моїй колекції риболовних коштовностей. Скільки вони збили щук, скільки разів я міняв їм трійники, а які корчі нам попадалися…

Хоча це вже в наступний раз. Все, що я хотів сказати відносно деяких своїх принад, сказав вище і скажу ще нижче. Вони дійсно заслуговують закінчити своє життя разом з пам’яттю про них. Не на підводному корчі, а в коробочці, на полиці, серед фотографій спійманих на них риб.

А закінчу розповідь як і обіцяв. Про свої заслужені і улюблені приманки можу сказати лише наступне: найкращий — бойової воблер!

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Старе русло Самари — це солодке слово “Пеньки”

  07.05.2018

  Наступна запис

  Яка котушка потрібна при риболовлі на фідера?

  7 Травень, 2018

  You may also like

  • «Дніпро—Свинець» — самий «розумний» свинець для джига

   4 Червень, 2018

  • Самий бюджетний шнур для микроджига від Daiwa — J-BRAID X4 Dark Green 0.07 Огляд

   17 Травень, 2018

  • Фідерні вудилища ZEMEX

   8 Грудень, 2017