У статті про весняному карпі, я згадав ставок у Юр’ївці. Ця водойма неодноразово дарував чудові рибалки, і про нього необхідно черкнути пару слів для читачів цього сайту. Раніше, це був єдиний відомий мені ставок, який хоч якось виправдовував членський квиток УТМР. Ціна за лов риби для власників документа, рівно на 50% була нижче запропонованої іншим рибалкам. Як справи зараз не знаю. Останнє відвідування в 2010 році.

Досить великий ставок, до якого веде не тільки асфальтове покриття, але різні види транспорту. Потрапити можна, як за допомогою маршрутного сполучення, так і залізничним способом, щоправда в другому випадку пару трійку кілометрів доведеться пройти пішки. Раніше, регулярно зарыблялся. Основний рибою в улові був карась, розмір якого рідко перевищував 30 див. Часто траплялася краснопірка, окунь і рак, хоча всі колеги по захопленню цілилися в карпа, деяких він радував не тільки поклевками, але і розміром(дуже багато було докилушных особин). Найбільшу виловлену рибу, з тих що бачив своїми очима, спіймали на горох. Вага близько 7-8 кг. Мені вдалося добути там особина вагою в 4 кг Це був весняний короп.

Крайня рибалка в цьому кльовом місці подарувала пару кілограмів карасів і сталося це 7 листопада! Так що, феномен весняного карпового жора сусідить тут з кльовом карася в листопаді! Ось такі парадокси.

ЗИ Тут, дуже ефективний спосіб ловлі на таблетку.

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Як залучити коропа навесні?

  09.03.2015

  Наступна запис

  Риболовля поблизу села Чернявщина

  9 Березень, 2015