У 1982 році уряд радянської України винайшло черговий водний велосипед. В експлуатацію був запущений канал Дніпро — Донбас, побудований для постачання водою з річки Дніпро. Забезпечувати збиралися Донецьку область, але не склалося. Частина проекту так і не введена в експлуатацію.

Якщо жителям Донецької області пощастило, але не всім, то в Дніпропетровській та Харківській, зусилля будівельників, вбили одну з найчистіших річок України — Оріль. Канал неодноразово перетинає річку, яка подекуди тече і під ним і над ним. За більш ніж 30-ти річну історію ця водойма знав великі часи. У ньому водилися, величезні коропи, жирні щуки, неистребимые окуні і ненаситні судаки. Зловити можна було і сома і фантастичну верховодки довжиною до 30 див Лящі, густера, плотва і карась водяться там досі, і розмір їх повторює Дніпровських аборигенів. Істотний момент, який повинні знати рибалки вирушають туди на рибалку — протягом. Якщо качають воду, мисливці за рибою можуть відпочивати. Дуже потужна течія. Рівень води може падати або підніматись на метр.

У отсутвии роботи насосів на каналі можна ловити на всі види снастей(поплавок, донки і спінінг)і робити це успішно,але є відрізки де лов риби заборонений.

Береги відсипані з щебеню. В крайні роки найчастіше трапляються щука, окунь, карась, підлящик і плотва. Мега уклейка тепер рідкість, зате за одну рибалку можна зловити десяток раків на хробака. Розмір риб, з-за пресинга рибалок, суттєво зменшився, доводиться робити поліпшують фотографії:)

Лов риби безкоштовний, що є добре? Але ловити дозволяють не скрізь;(

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Весняний щучий жор

  11.03.2015

  Наступна запис

  рибалка.in.ua знайди у мережі

  12 Березень, 2015

  You may also like

  • Річка Самара — релікт льодовикового періоду

   30 Липень, 2017

  • Як і для чого людина розпрямляє річки

   2 Липень, 2017

  • Розливи річки Самара навпаки ЦОФа

   29 Червень, 2017