Продовжую описувати водойми Дніпропетровській області на яких мав практику риболовлі. У цій статті, вирушимо на кордон з Харківської республікою:)

Ставок, про який далі піде мова, знайти дуже непросто, бо він знаходиться в глибині полів, на пристойній відстані від асфальтового покриття, отже в мокру погоду дістатися туди є проблема для всіх, крім рибалок експлуатують гусеничну військову техніку.

Циганський, саме так ми його називали з середини 80-х. Для початку подивимося на карту. За своїми розмірами ставок можна віднести до категорії великих, диких і відвідуваних. Знаходиться він в дали від населених пунктів, і шлях до нього знайдуть не всі. Читачі Риболовлі в Україні, вигідно відрізняються від цих всіх. Вам інформація на блюдечку.

Від дороги Т0412 дістатися простіше, від села Новошандровка місцеві рибалки ходять пішки(там же, можна запитати дорогу) за коропом і карасем(а взимку, там ловлять великого окуня і йоржа). Більше 20 років це рукотворна споруда не спускалася, і водяться там риби серйозних розмірів, а все через те, що при створенні даного класного місця, була затоплена посадка, залишки якої видно на фотографії. Великий короп та Білий Амур(а зустрічаються примірники і в 10 кг.) царюють у корчі. Дістати їх дуже не просто(навіть мережею), але тим цікавіше рибалка! В ставку, крім згаданих риб присутня безліч карася, на жаль здебільшого ладошечного розміру. Дане водне господарство комерційне. Ціни на риболовлю досить високі, але і шанси зловити трофей аналогічні. Аборигени глибин чудово поїдають будь запропонований корм, з особливим трепетом ставляться до вареної кукурудзи. Любителям усамітнитися з природою і побувати в глушині — рекомендую однозначно. З собою можна взяти і фідер, і вудку, і короповий спінінг, місць багато, з розміщенням проблем немає. Глибини до 8 метрів.

ЗИ В пості про машину для рибака фотки звідти. Ледве вибралися…

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Рибалка на ставку в Юр’ївці

  09.03.2015

  Наступна запис

  Що клює в Макітрах?

  10 Березень, 2015