Останнім часом рибалки часто нехтують відвідуванням не комерційних водойм. А дарма, рибалка в Україні рекомендує відвідувати річки в пошуках дикої риби. Однією з перших знайомимо: річка Самара у Кочережках.

Якщо ви звернете з автомагістралі М04, в районі Булаховки, то минаючи це село( а видно його здалеку, в селі стоїть величезна труба — телевишка! Висота близько 50 метрів) і промчав через луг, ви в’їдете в ліс. Далі прекрасна лісова доріжка, з поворотами і хорошим покриттям. В цьому лісі , впадає в Самару Вовча. На виїзді з лісу міст через прокачану Самару))) а поруч безліч місць для риболовлі, з чудовими видами і безкоштовної дикої рибою.

Що тут з себе представляє річка?

Річка Самара у Кочережках представляє з себе типову лісову рівнинну річку з помірним плином. Колишні ями(Новомосковськ) істотно замулились, і на даний момент, є мало місць, де глибина досягає 4-5 метрів, є перекати які легко можна перетнути в чоботях. Шкода останнім часом дамби та інші посухи, просто знищують річку в цих місцях. З кожним роком риб все менше, та й річка в деяких місцях пересихає.

Мало води — мало риби. Шкода, адже зовсім недавно тут можна було зловити і карася та коропа, щуку і судака, нерідко ловили сомів і лящів, а окунь і плотва… та навіть миня ловили років 7 тому. Але зараз, річка Самара у Кочережках не багата рибою, вона прекрасна своїми берегами. Реліктовий хвойний ліс тут уцілів. Більш того, лісівники намагаються помістити в нього і солідних тварин…

З риб тут водиться карась, плітка, головень, краснопірка, щука, підлящик, окунь, уклейка, піскар. Рідко короп, ще рідше інші коропові. Тут возмлжна рибалка, як з берега, так і з човна. Місць цікавих багато! Вири, мости, пляжі, корчі, навислі над водою віти… Природа, хвойний та листяний ліс!

Річка Самара тут просто запрошує подихати! Навіть якщо ви у Кочережках не зловите рибу, то обов’язково надышетесь. Особливо навесні. На березі Самари, в цей час, можна зустріти безліч унікальних кольорів. Дивіться, як красиво!

Вообщем, приїжджайте. Не пошкодуєте точно!

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Широка балка, ловимо дикого коропа

  23.02.2015

  Наступна запис

  Рибалка в селі Вільне

  28 Лютий, 2015

  You may also like

  • Річка Самара — релікт льодовикового періоду

   30 Липень, 2017

  • Як і для чого людина розпрямляє річки

   2 Липень, 2017

  • Розливи річки Самара навпаки ЦОФа

   29 Червень, 2017