Дане місце відпочинку, розташована в межах населеного пункту. Село називається Приволчанское, а з цього, тут можна ловити рибу в період нересту. При цьому необхідно дотримуватися правила. Але не про риболовлю ця стаття.

Природа на риболовліКвітка на риболовлі чистяк весняний

Не багатьом рибалкам і відпочиваючим відома одна особливість Олексіївського лісу. Ранньою весною він перетворюється на квітучий рай! Земля там ховається щільним килимом з квітучих рослин. Причому переважають фарби українського прапора — жовті та сині. Чистяк весняний і пролісок створюють неймовірні краєвиди, здавалося б пересічних галявин. Фотографія не в силах передати красу і магію цих місць.

rybalka-prolesokrybalka-mnogo-proleskov

Рибалка в Україні запрошує Вас відвідати ці місця саме зараз. Якщо акуратно зрізати кілька квіток, вийти неймовірний весняний букет, яким ви безсумнівно порадуєте свою другу половинку.

rybalka-buket-zvetov

Дістатися до тих місць можна з села Приволчанское, минувши міст, який нижче на фото.

rybalka-most-volchaya

Рибалкам ж слід націлюватися на поплавкову ловлю плітки, карася і верховодки. Можливі покльовки головня, краснопірки та коропа. На донні снасті ловля проблематична, річка там дуже закоряженна, і присутня сильна течія.

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Нерестову заборону в Україні

  13.03.2015

  Наступна запис

  Чорний хутір. Рибалка всією сім’єю

  14 Березень, 2015

  You may also like

  • Товариші пінгвіни і просто любителі зимової риболовлі

   9 Грудень, 2018

  • 250 000…! Спа-сі-бо!

   6 Грудень, 2018

  • Ловля на орендованій водоймі — про права простих рибалок

   28 Листопад, 2018