Ось і пройшов перший місяць володіння доменом. Мушу визнати — мої старання, поки не сильно активні…, але вони планомірно виконують завдання проектування і будівництва ресурсу рыбалка.іп.иа , суть яких вам відкриється, думаю, вже влітку:)

Поки, я і сам їх ще не сформулював. Точно будуть наступні рубрики:

— Рибалка в Дніпропетровській області та по мірі просування вона буде мати підрубрики. З полезняшками для гостьових рибалок області. Буде і проживання, трансфер, і повна консультація, і 99.9% гарантія кльова:)

— карта наші місця лову буде мати координати власників і шкалу привабливості, заснованої на успішності особистої риболовлі в даному місці, помноженої на коефіцієнт фінансової та природної привабливості. Від червоного — не рекомендую, до зеленого дуже рекомендую. Оранжевий риба є, але дорого і убого, білий, немає слів схвалення, але й дорікнути не в чому, і салатовий — дуже перспективний водойму, найвище співвідношення Улов/якість улову/ціна витрат.

— рубрика з життя рибака, сподіваюся прийме форму сімейного блогу, і мені на допомогу прийде моя сім’я, аж до собаки:)

Три завдання, думаю достатньо..:) У добрий шлях.

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Риболовля на каналі Дніпро—Донбас

  12.03.2015

  Наступна запис

  Нерестову заборону в Україні

  12 Березень, 2015

  You may also like

  • Товариші пінгвіни і просто любителі зимової риболовлі

   9 Грудень, 2018

  • 250 000…! Спа-сі-бо!

   6 Грудень, 2018

  • Ловля на орендованій водоймі — про права простих рибалок

   28 Листопад, 2018