Ми вже розглядали цей міф. В минулому році, тільки зійшов лід, ми відправилися як руйнівники легенд на воду. На жаль риб спійманий не був. Висновки напрошувалися…Глобально потеплевшая зима цього року, дозволила вже в лютому, зустріти весну.

Цей експеримент 28.02.2016 року ми знову повторили. Місцем служила все та ж річка Самара, а вірніше її розливи у міста Павлоград. Так, як площа дзеркала води, в тих місцях, вимірюється кілометрами, весняний переднерестовий жор щуки вирішено було перевіряти тролінгом.

Замір температури води за бортом показав +3,8 С, а в повітрі витала все + 7 С.

Протягом 5 годин ми намотували кілометри, проводили ротації воблерів, але крім всюдисущих мереж — нічого не зловили.

Виходить, що ніякого жора то і немає. Вилучені і знищені, порожні! мережі, красномовно це демонстрували. В якийсь момент ми зрозуміли, що вже не ловимо рибу, а ловимо мережі. В одній з яких, при її знищення, виявилася зубатая дама в положенні…

Акуратно її звільнивши з браконьєрською пастки, відправили на свободу зі словами так не діставайся ж ти нікому:)

Вильнувши хвостом і пробулькав спасибі риба пішла на нерест. Щука була з ікрою, і це єдина риба на штук 5-6 мереж. Ну а останній цвях в кришку цього міфу вбив суворий кружочник, якого ми зустріли на своєму шляху. Більше 10 гуртків(намагалися йому пояснити що це нихарашо) простояли цілий день. Всі живці були цілі.

Тобто, не до їжі щуку відразу після того, як річка розкрилася…

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Рибалка по останньому льоду

  01.03.2016

  Наступна запис

  Рибалки на картинах художників

  7 Березень, 2016

  You may also like

  • Товариші пінгвіни і просто любителі зимової риболовлі

   9 Грудень, 2018

  • 250 000…! Спа-сі-бо!

   6 Грудень, 2018

  • Ловля на орендованій водоймі — про права простих рибалок

   28 Листопад, 2018