ЯК ВИБРАТИ КОТУШКУ ДЛЯ ФІДЕРА

Звичайно ж розроблені фідерні котушки, на щастя відрізняються від інших, в основному тільки ціною.Крім спеціальних фідерних котушок, іменитих виробників, можна успішно використовувати і звичайні безінерційні котушки. Слід лише звернути увагу на відповідність розміру котушки і довжини вудилища. Роботу фрикціона бажано перевірити, гальма повинен працювати без ривків. При використанні шнура, потрібно звернути увагу на наявність зміщеного конуса у лесоукладывательного ролика. Для вудилищ довжиною до 3,6 метра досить котушки 1000 — го розміру. Розмір 2500 закриє питання і при довжині вудлища в 5 метрів. Передаточне число повинно бути в районі 1:5.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ФІДЕРНА КОТУШКА

Ціна 20 $ — мінімальна вартість якісної котушки, здатної добре укладати тонку плетінку, тому якщо ви плануєте використовувати шнури товщиною близько 0,1 мм на котушці заощадити не вийде, шукайте щось з арсеналу який використовують бюджетні ультралайтовые спінінгісти. Ну і готуйте як мінімум 20 зелених. При лові на волосінь, можна знайти хорошу котушку за 15$, а якщо ваша мета коропа на фідер, готуйте як мінімум 30, на котушку з бейтрайнером. Сума в 50$ оптимальна, можна підібрати хорошу котушку для будь-яких вудилищ, а від 100$ починаються мрії…

До речі, котушки одного розміру, можуть істотно відрізнятися розміром:)
При купівлі котушки слід звернути увагу на кількість запасних шпуль. Зазвичай в комплекті 2: пластикова та металева. На пластикову, наприклад, можна намотати фідерні волосінь, на іншу — шнур.Корисна весчь. І ще відразу визначитеся з місцем розташування фрикціона, бажано щоб він був передній.

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Рибалка в Павлограді. Стара турбаза

  15.04.2015

  Наступна запис

  Два місяці в Мережі!

  16 Квітень, 2015