Хто і коли прийняв рішення про встановлення Всесвітнього дня рибальства?

Історія, такого свята як всесвітній день рибальства не йде через століття. У 1984 році, в Римі відбулася Міжнародна конференція з урегулювання та розвитку рибальства. Під час конференції розглядалися різні проблеми захоплення мільйонів. Адже до того часу, стало очевидно, що це вже не просто хобі, а щось більш масштабне. Адже є ще і рибальський спорт, рибальська і рыборазводческие галузі. Тому деяким в голову прийшла геніальна ідея: треба як то всіх винних об’єднати за одним столом… Відповідно, масштабно і вирішили святкувати. На цій же конференції, дані висновки закріпили і винесли однозначне рішення:

ВСЕСВІТНЬОМУ ДНЮ РИБАЛЬСТВА БУТИ!

І постановили святкувати починаючи з 27 червня 1985 року, щорічно, саме в цей день!

Тому, відповідь на питання » коли відзначається всесвітній день рибальства?» така: у конкретний день — 27 ЧЕРВНЯ!

В цей день традиційно влаштовуються змагання рибалок, ярмарки з продажу готової риби і морепродуктів. З кожним роком всесвітній день рибальства стає все популярнішим, адже до традиційно чоловічому заняття, останнім часом, небайдужі і жінки, і діти. Сімейний відпочинок із вудкою на березі, що може бути краще?

Все вищенаведене Вам, напевно, і так добре відомо, тому просто святкуйте і звертайте в нашу віру невірних:)

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Риболовля на острові Козлов Річка Дніпро

  18.06.2015

  Наступна запис

  УКЛЕЙКА / СЕБЕЛЬ / ВЕРХОВКА / ЧЕБАНЧИК

  19 Червень, 2015

  You may also like

  • Товариші пінгвіни і просто любителі зимової риболовлі

   9 Грудень, 2018

  • 250 000…! Спа-сі-бо!

   6 Грудень, 2018

  • Ловля на орендованій водоймі — про права простих рибалок

   28 Листопад, 2018