Виповзок. Каліфорнійський черв’як або дендробен.

Навесні, правильні рибалки, крім дотримання нерестових заборон, готують сани, які дуже знадобляться влітку. Сани, це тварини наживки: дендробен, выползки та інші черв’яки. Якщо ви не фахівець в області вермітехнологій, ця стаття допоможе вам економити кошти і час, при підготовці до риболовлі. Сьогодні ми розповімо Вам, як добути цей цінний корм для риб.

Де їх здобути, і як його спіймати?

Весна, прекрасна пора року, прокидається природа, видимий навколишній світ змінюється, з божевільною швидкістю, з’являються літаки комах, перші квіти, а під землею копошаться мільйони хробаків…:) Досвідчені рибалки, вміло користуються моментом, і добувають собі цю цінну насадку саме навесні. За пару годин, до речі, можна поповнити свій запас тварин насадок на весь сезон.

Найбільш добычливы при лові гнойових хробаків наступні місця:

 • торішні купи листя
 • гнойові купи
 • стоги торішнього сіна

Якщо Ви не знайшли таких місць, спробуйте видобуток у вологих, тинистых низинах, на зарослих берегах річок, в інших місцях з підвищеною вологістю.

Дощові черв’яки видобуваються після дощу, часто вони виповзають на асфальт з під землі, де їх просто збирають.

Виповзок ж, а це найбільш великий земляний черв’як, передбачає полювання за своєю ловлі. Цей безхребетний звір, ласощі для багатьох трофейних риб, досягає 25 см у довжину і має товщину 1 див.

На бурхливу життєдіяльність кожушків вказують такі місця:

Найкращий час для полювання — після дощу, в сутінках. Виповзок, досить обережний, тому під час лову, рекомендується не шуміти.

Як зберегти черв’яків?

Для успішної адаптації в неволі, Вам знадобиться відро, бажано з щільною кришкою( наприклад відро з під водоемульсійною фарби), в якій потрібно виконати вентиляційні отвори, діаметром у кілька мм. Грунт, так само бажано набрати з місця лову або збору. Годувати, цих звірів можна гнилими овочами, фруктами, відпрацьованої несолодкої заваркою.

Різних видів черв’яків зберігають порізно, в темному, прохолодному місці.

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Два місяці в Мережі!

  17.04.2015

  Наступна запис

  СОНЯЧНИЙ ОКУНЬ / РИБА – ЦАРЬОК!

  20 Квітень, 2015