В Україні весна зазвичай приходить в березні. На зміну пори року, вода відповідає зміною свого агрегатного стану, На поверхні річок і озер знову видно кола від сплесків риб, активна діяльність людиноподібних пінгвінів з балалайками в минулому, отже можна мокать у воду свій арсенал снастей:)

Не знаю чому, але саме як тільки зійде лід, короп, в деяких місцях починає харчуватися влітку, і цьому явищу присвоєно назву — весняний короповий жор!

Рибалки практикуючі в Дніпропетровській області, так і колеги з інших територій України, думаю, з подивом дізнаються, що присвячені в цей феномен люди успішно ловлять весняного карпа, коли ви тільки починаєте точити гачки. Є як мінімум дві водойми, відвідані мною особисто, і успішно.

1. Комерційний ставок біля Юріївки, який належить місцевому УОРУ тоді.

Більше 10 років тому я саме на ньому, з подивом дізнався, що таке взагалі буває. На першій рибалці(лід очистив дзеркало, буквально тижнем раніше), я опинився після дзвінка одного рибалки, який на власні очі поспостерігав улов іншого:), інформація від якого і лягла в основу нагальних зборів. По приїзду, ми закинули(в сенсі завезли на човні т. к. риб ловили колеги тільки з глибини) макушатники, на які і ловив за словами інформатор, так від нічого робити закинули і завезли кілька фідерів. За світловий день(погода була жах, сильний боковий вітер, заважав, навіть завозити снасті з допомогою човна, дощ, який лише зрідка пробивало сонце) ми здорово отловились. Близько 10 коропів вагою від 1 кг до 4. Клювали вони виключно на макушатник, ні кукурудза, ні горох, ні хробаки їх не залучали. В наступні роки я ще раз був, на такий же рибалці, на тому ж ставку. Улов склав 3 красеня по 2 кг. Знаю рибалок які за ці роки потрапили на таку риболовлю і більше разів.

2. Ставок безкоштовний. Нагульний, біля міста Павлоград.

Він подарував аналогічну риболовлю в минулому році. Відзначився там чотирма коропами. Що дивно, риби теж не доторкнулися ні до чого крім макухи, і клювали тільки в глибоких місцях.

Отриманий досвід дозволяє рекомендувати ранньою весною залучати карпа соняшниковою макухою. Це відповідь на питання, чим і як?

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Машина для рибака

  07.03.2015

  Наступна запис

  Рибалка на ставку в Юр’ївці

  9 Березень, 2015

  You may also like

  • Рибалка по першому льоду і рятувальний жилет — скажи цьому твердженню так!

   22 Листопад, 2018

  • 7 найкращих і відомих рибалок

   4 Вересень, 2018

  • Успішна риболовля під дощем: 8 простих порад

   2 Вересень, 2018