Ось і прийшов новий 2018 рік, з чим я вас і вітаю…

А знаєте, що рибалкам поклали під ялинку наші улюблені чиновники? Не хочу бути людиною приносить погані вісті, але, схоже, доведеться їм стати. Отже, 27 грудня один дядько з великої літери Г підписав цікаву бумаженцию. Всього 67 слів, але яких! Замінили «річкових суден та суден» на «риболовних суден» та «Укрморрічінспекція» на «Держрибагенство». Здавалося б, ну і що? А то, друзі, підсунули нам справжню свиню, не дивлячись на те, що на головній картинці цього поста корова. Поки ще немає жодних коментарів щодо того, що відбувається від самих чиновників, так і правила реєстрації маломірних суден ще не оновили…А от юристи відразу помітили, що крім передачі права реєстрації новій структурі, тепер реєстрації підлягають абсолютно всі риболовецькі судна!

Чесно кажучи, така новина вже не дивує. Мабуть товаришеві з великої букви Г, дуже не сподобалося, що плаває маса не платять щорічну винагороду човнів по річках, а кавуни у Київ постачають тільки баржі…

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Фідерні вудилища ZEMEX

  03.01.2018

  Наступна запис

  Офіційне роз’яснення від Держрибагентства!

  10 Січень, 2018

  You may also like

  • Товариші пінгвіни і просто любителі зимової риболовлі

   9 Грудень, 2018

  • 250 000…! Спа-сі-бо!

   6 Грудень, 2018

  • Ловля на орендованій водоймі — про права простих рибалок

   28 Листопад, 2018