Мені здається, кожен міський житель рано чи пізно замислюється над переїздом у більш тихе і спокійне місце. Шум, пил, кіптява, маса людей — це візитна картка будь-якого мегаполісу, вона задає ритм життя і поглинає. Така атмосфера, та ще й тривалий час, може бути по душі тільки запеклого урбанофилу. Будь-якого нормального людини тягне на природу, тишу, а рибалки — і тим більше.

Взяти, приміром, нашу столицю — Київ. Зелений, сучасний місто, але з-за потоку транспорту дихати на міських вулицях важко. Занадто велика концентрація машин, людей, хімії і газів. В місті начебто і є острівці рятівної тиші (набережна, віддалені від магістралей частини парків), але не у всіх є час і можливість їх відвідування. Подібні незручності призводять до того, що у міського жителя виникає ідея зробити своє життя більш комфортним в плані психологічного розвантаження. І він починає мріяти про оточенні свого житла природою — рибальство, грибочки…

За статистикою, найчастіше за місто переїжджають молоді сім’ї та пенсіонери. Скільки серед них рибалок і грибників — не відомо, але не важко здогадатися, що після переїзду на нове місце проживання їх стане більше. Чи є мінуси в переїзду за місто? Є. Особливо їх багато при переїзді в свій будинок в області. Не всі змиряться з аптекою, школою, дитячим садком, лікарнею та супермаркетом в декількох десятках кілометрів від дому. Міські звички…

Що робити, якщо ви вже дозріли до переїзду, але не хотілося б їхати далеко від роботи, так і розвинена соціальна інфраструктура для вас важлива? Звернути увагу на карту. На міста-супутники. В таких населених пунктах, як правило, медицина і освіта під рукою і добре розвинені, щільність населення і навантаження на навколишнє середовище набагато нижче, ніж у Києві, та й ціна нерухомості вигідніше столичної. При цьому з логістики такі міста знаходяться іноді навіть ближче до центру, ніж деякі спальні райони.

Одним з найбільш цікавих для життя та психологічної реабілітації є місто Бровари. Зручне географічне розташування та розвинена соціальна інфраструктура в цьому місті поєднуються із сусіднім сосновим лісом і двома річками. На відстані велосипедної прогулянки в Броварах доступні річки Дніпро і Десна. Притому берега там не забудовані! Це дуже сильний козир в боротьбі за мігруючих київських рибалок. Відстань від Києва — 15 км. Це 15 хвилин на маршрутці або 7 — на машині. До міста веде пристойне Броварське шосе, так і з транспортом у Броварах проблем немає.

Зараз це місто-супутник активно забудовується. З’являються сучасні житлові комплекси, безпосередньо на кордоні з природою. Такі житла дозволяють дихати чистим повітрям, не виходячи з дому. Одним з найбільш сучасних житлових комплексів у Броварах є «Лісовий Квартал». Унікальне розташування: всього 500 метрів — і ти в сосновому бору. Це ідеальне місце для тих, хто любить лісові пробіжки, цінує тишу і чистоту зеленого передмістя.

В даний час комплекс активно будується, і завдяки цьому ви можете брати участь у найвигіднішому придбання житла — інвестуванні на етапі будівництва. Ознайомитися з цінами, ходом будівництва та вивчити свіжі відгуки про новобудовах «Лісовий квартал» ви можете на сайті. Для цього просто наберіть в пошуку ЖК «Лісовий Квартал». Як знати, може зовсім скоро і ви зможете сказати з гордістю: «Я люблю Бровари!»

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Рибалка в грудні

  07.12.2017

  Наступна запис

  Фідерні вудилища ZEMEX

  8 Грудень, 2017

  You may also like

  • Фідер на Дніпрі в зелених тонах

   1 Серпень, 2018

  • З чого почати вибір комплекту спиннингового

   26 Липень, 2018

  • Що потрібно знати при виборі рибальської котушки для спінінга

   26 Липень, 2018