Хто такий Ждун / Почекун?

Багато намагалися візуалізувати такий дієслово як чекати, пихкали зображуючи почуття до чого-небудь, сподівалися на щось, налаштовували себе, перераховували одиниці часу… а тепер вони можуть розслабитися, тепер є частина мови ЖДУН. Справа в тому, що в Голландії, до одного скульптора (Маргріт ван Брифорт) прийшла геніальна ідея. Подивитися, як люди чекають у лікарні….

Подивилася вона на пацієнтів та їхніх гостей, і подумала, а нехай це називається Homunculus Loxodontus. Якийсь час тому, в підсумку, милий Лоходонтус підкорив мережа… Мем стрімко став популярним і не постібатися над рибалками(тобто над нами — гріх). Коротше і ми приєднуємося.

В Україні його ласкаво називають ПОЧЕКУН. Почекун рідкої води. Чесно кажучи, чекати рідку воду вже немає сил, а він нічо, ТРИМАЄТЬСЯ:)

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Рибалка 2017 / Підсумки минулого року

  26.02.2017

  Наступна запис

  Нова дата початку нерестової заборони!

  28 Березень, 2017