Це питання все частіше задають, і пропустити його повз вуха не можна.

Так, товариші рибалки! Виявляється ловля спінінгом на воблери, оснащені трійниками (тобто більше одного), навіть з берега, навіть у дозволеному місці, буде представляти собою браконьєрство. Вивчіть свіжу редакції наказів про нерестовий заборону в Україні та правила риболовлі.

Якщо ви думаєте, що можна ловити блешнею/воблером з 2 трійниками (мовляв, принада становить спінінга і кількість гачків на ній не описується), то це не правильно! На приманці спінінгістів повинен бути один гачок! Можна потрійний, але ОДИН.

До речі, з цього приводу в мережі, на форумах поширюються чутки наступного змісту. Мовляв, якщо інспектор при огляді снасті у принаді виявить трійник, то він повинен визнати її браконьєрської і конфіскувати. Логіка, типу, така: трійник — це спаяні три гачка…

Так ось. Насамперед, трійник — це гачок. А гачок може бути як одинарний, так і подвійний-потрійний. Єдине обмеження, що зустрічається в правилах — розмір гачка, та й то це відноситься до зимової ловлі. В Україні ж нерестову заборону вводиться вже по рідкій воді.

Одним словом, не говоріть потім, що ми вам про це не розповідали ?

Під час дії нерестової заборони в Україні, на приманці спінінгіста може бути встановлений ТІЛЬКИ ОДИН гачок, двійник або трійник.

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Нова дата початку нерестової заборони!

  14.04.2017

  Наступна запис

  Розливи річки Самара / Перший розлив / Озеро Бухенвальд

  24 Травень, 2017