Восьме липня 2018 року для правильних українських рибалок день не простий. В цю неділю ми традиційно відзначаємо своє професійне свято — День рибалки! Хто як може і хто як хоче. Особисто для мене, святкування зводиться до риболовлі. Тим більше, що напередодні я підготував секретний місце для лову лина…

Так як день святковий і рано вставати було лінь, на рибалку я вирушив тільки в 8-30. Причому ніякого забруднення навколишнього середовища я не планував, а в якості транспортного засобу з задоволенням вибрав екологічно чистий велосипед. Взагалі, цей сезон у мене складається на 90% з #велорыбалок, чому я несказанно радий.

Шлях на самарську затоку — всього 10 км, на преодолевание яких у мене пішло трохи більше 30 хвилин. Місце риболовлі знаходиться між селами Богуслав та Богданівка, і що важливо, місце це приховано від сторонніх очей, а значить у мене під боком не буде галасливій компанії… Тільки комарі, шум очерету і спів жаб.

Проїжджаючи крізь пустельний Богуслав я влаштував справжній абрикосовий фуршет, та такий, що після дегустації п’ятого сорту заробив оскому і під зав’язку набив живіт. Прям відчувалося, як підскочив гемоглобін і це не могло не позначитися на швидкості руху. Колеса мого Dexter’a просто мчали над асфальтом і я мало не пропустив епічний кадр. Русло річки Самара і корова.

Поки я роздумував над тим, що я бачив, здалося заповітне місце…

Тиша, я абсолютно один, взагалі, все як було задумано. День рибалки починався за планом…

А плани у мене були амбітні: зловити рибу і приготувати з неї вечерю. Для цього я взяв з собою пару махових вудок, болонку, прикормку і різні наживки від хробака до молодої вареної кукурудзи. Місце я підготував напередодні, тому відразу приступив до лову. Одну вудку закинув на перловку, другу на кукурузку, в розрахунку на лина.

Буквально через 10 хвилин перша покльовка на перловку і красень карась в руках.

Через 20 хвилин ще одна риба зазіхнула на бутерброд з черв’яка і перловки. Це був справжній «личак», грам на 500-600, який не здався без бою і на жаль навіть у ньому переміг вже біля самих ніг. Це трохи засмутило, але дуже скоро дану подію було забуто. Риба досить жваво відгукувалася на прикормку і нудьгувати не давала зовсім. Так, День рибалки, перетворився в День карася!

Красиві риби з бронзовим відливом досить швидко наповнили мій садок. Святковий градус ріс, відбивалося у воді сонце і тільки лінь в цей день чомусь не клював.

«Ну та Бог з ним, зловлю в наступний раз!» — подумав я, і покрутив педалі додому…

Ну а вдома мене чекали привітання від сім’ї і смажений карась на вечерю!

Ось такий прекрасний липневий вихідний вдалося урвати у житті! А що в цей день робили ви?

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Ловля лина — портал приємних відчуттів!

  10.07.2018

  Наступна запис

  Туманний ранок круглого карася

  16 Липень, 2018

  You may also like

  • Товариші пінгвіни і просто любителі зимової риболовлі

   9 Грудень, 2018

  • 250 000…! Спа-сі-бо!

   6 Грудень, 2018

  • Ловля на орендованій водоймі — про права простих рибалок

   28 Листопад, 2018