Рибалка в Україні підсумки другого місяця він лайн

Ось так і пробігли перші 60 днів існування проекту Рибалка в Україні. Сайт продовжує розвиватися та обростати няшками. Підбиваючи і тоги перших 30 днів, ми обіцяли прийдешні зміни. Отже, дивимося:

Що змінилося?

1. З’явився товарний блок. Тепер ми пропонуємо товари, від наших партнерів, за конкурентною ціною . Всі товари релевантні тематиці сайту:)Вибирайте, купуйте.

2. З’явився інформаційний блок для Рибалок. У себе включає, прогноз погоди, прогноз клювання риби, схід-захід сонця, місячний календар і програму передач рыболовноинтересных каналів тб.

3. Тепер на сайті є 60 статей, і щодня, більше 200 відвідувачів!!! Ми розробили нові банери, фавиконы та інші атрибути розвивається успішного інтернет проекту.

Цілі на наступні 40 днів присутні, по секрету скажу, що це буде візуальна робота. Будемо вдосконалити дизайн і організовувати простір, ну і паралельно ловити рибу і радувати Вас новими митями на сторінках статей та фотогалереї.

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Вибираємо фідерні котушку

  16.04.2015

  Наступна запис

  Як добути виповзка?

  17 Квітень, 2015

  You may also like

  • Товариші пінгвіни і просто любителі зимової риболовлі

   9 Грудень, 2018

  • 250 000…! Спа-сі-бо!

   6 Грудень, 2018

  • Ловля на орендованій водоймі — про права простих рибалок

   28 Листопад, 2018