ЯК ВИНИКЛА ФІДЕРНА ЛОВЛЯ?

Первісні рибалки користувалися списом, потім придумали пастки, в які заманювали рибу кормом, а пізніше, взагалі, додумалися ловити рибу вудкою…

Життя не стоїть на місці! Цю істину давно зрозуміли Англійські рибалки, і закинули примітивні донки подалі в свої комори:)Вони вибрали фідер.
Ловля цим способом дозволяє істотно збільшити улов, а заснований він на звичайному дії — «ту фід» фіш, — годувати рибу бажано регулярно і в певному місці, при цьому не забуваючи ловити.

Годування риби і доставка прикормки на точку лову здійснюється з допомогою фідерної кормушки, в яку поміщається прикормочная суміш, а поруч на повідку, розташовується гачок з наживкою. Риба залучена підгодовуванням, спокушається наживкою, радуючи рибака поклевкой, реєстрація якої відбувається візуально, при спостереженні за кінчиком фідерного вудилища. Ось такий механізм цього способу лову.

ФІДЕРНА ЛОВЛЯ В УКРАЇНІ

Не варто життя на місці і у нас. На зміну супутникам, сталькам і крокодилам, на теренах України, все частіше стала приходити Англійська донка. Фідерна ловля сьогодні популярна, поступово витісняє всі інші способи донної ловлі, успішно освоюється українськими рибалками, більш того, ловля коропа фідером в Україні, серйозно конкурує з традиційним карпфишингом. Так що ж таке фідерна ловля? — це прекрасний вид ледачою риболовлі:). Виникла вона завдяки еволюції рибальської науки.

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Мор бичка, що це?

  07.04.2015

  Наступна запис

  ВИДИ ФІДЕРНИХ ВУДИЛИЩ

  7 Квітень, 2015