Самара. Щука 6,6 кг

Коли клює риба і де?

Ці питання задають рибалки неспроста. І на коли? народний фольклор давно відповів — вчора і завтра:), що стосується де? продовжив у petrosian mode — там де нас немає! У цій статті постараємося вам допомогти потрапити на риболовлю в ці вчора/завтра, і свої вудки закинути туди, де є риба.

Отже, риболовля на коліні це звичайно добре, і часто саме такий підхід приносить несподівано велику і багато… Але не всім щастить,а значить будемо готуватися. Наша відповідь на запитання, Коли клює риба і де? — простий. Тоді і там! ?

Подальші постулати відомі всім досвідченим рибалкам, і не дивлячись на їх вірність, ними ясна річ нехтують. Рибалка, на жаль, навіть пенсіонерам кожен день не доступна, ну а велика частина рибалок на рибалку їздить, навіть не кожен вихідний. Тому жертвувати можливістю порелаксувати у води ніхто не хоче. Довелося викручуватися, правила вигадувати.

Цілу технологію підготовки до риболовлі!

1. Перше. Вибираємо ставок чи інше водоймище на якому будемо ловити. Тут допоможуть чутки, достовірна інфа, рибальські форуми, попередні досліди… Я віддаю перевагу розвідку. Що це таке? Особисте відвідування об’єкта, спілкування з колегами на місці, ці дії дають максимальний результат.

2. Плануємо день рибалки. З того, що потрібно зробити обов’язково. Заглянути на сайт синоптиків. Користуйтеся перевіреними ресурсами. Якщо в день, який ви вибрали для полювання за рибою, є один з негативних чинників(сильний вітер, різка зміна тиску, зміна погоди на ту, при якій обраний об’єкт лову зазвичай не клює) — краще скасувати поїздку. Адже найчастіше, задоволення буде сумнівним без улову.

3. Вибираємо мета лову. Поставивши собі за мету, набагато простіше визначитися зі снастями й наживками. Можна, звичайно, і випадково зловити коропа руками, але краще, якщо ви будете тягти його на спеціально призначені спінінги і вудилища. Це і задоволення від процесу посилить шанси на піймання трофею збільшить. Без вибору мети, можна опинитися на короповому ставка з вудкою, на якій прив’язана волосінь 0,12, з подальшими обривами.

4. Після вибору виду риби, вибираємо снасть. Тут порада проста, якщо розвідка принесла інформацію від рибака, що він ловить на пружину, на пінопласт, потрібно як мінімум з собою взяти кульки і методную оснастку, а потім завантажити все інше. Дуже часто на різних водних об’єктах переваги аборигенів дуже стійкі до певної їжі, і міняти вони їх не будуть, повірте. Також зверніть увагу на вітер. При бічному, наприклад, дуже складно ловити маховою вудкою з делікатною оснащенням, а ось пикером або фідером — запросто.

5. Наживка. Її потрібно підбирати під вигляд базуються у водоймі риб, з урахуванням зібраної інформації.

Виконання цих 5-ти правил, дозволить значно підвищити шанси на успіх. Ні хвоста ні луски!

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Рибалка в селі Вільне

  28.02.2015

  Наступна запис

  Зігріваємося на риболовлі

  1 Березень, 2015

  You may also like

  • Рибалка по першому льоду і рятувальний жилет — скажи цьому твердженню так!

   22 Листопад, 2018

  • 7 найкращих і відомих рибалок

   4 Вересень, 2018

  • Успішна риболовля під дощем: 8 простих порад

   2 Вересень, 2018