У першій частині розгляду відповідей на поставлені запитання ви, дорогі читачі, познайомилися з основами підготовки до такого приємного процесу, як рибалка. Дотримання цих правил не гарантує успіху, але значно підвищує шанси на нього. Продовжу ділитися секретами, з надією, що й вам вони допоможуть.

Після вибору водойми, снасті, і дня рибалки, саме час заглибитися в теорію обраного способу лову. Сьогодні розглянемо ловлю маховою вудкою, з застосуванням «таблетки».

Даний метод рибалки використовують досить давно, він широко застосовується як при риболовлі в стоячій воді, так і на течії. Нічого сверхакадемичного в ньому немає, але те, що при його застосуванні улов радує — факт! Отже, купуємо пару кіл соняшникової, пресованого жому. Вибираємо той, що при постукуванню по ньому видає більш дзвінкий звук, або має найвищі показники товщини. Закидаємо вудку в перспективну точку, роздягаємося і акуратно укладаємо кола макухи в місці лову, а при присутності течії притаптываем їх ногами щоб не зносило. Паралельно, можна позбутися заважає трави та чагарників очерету. Макуха приваблює багато видів риб, і відмінно спокушає коропових. Залишається зробити кілька рекомендацій з вибору наживки. У денний час, ловля на тваринні насадки проблематична, з-за безлічі годуються дрібних риб, які блискавично накидаються і поїдають те, що ви напевно сподівалися згодувати більш великим побратимам. А от увечері і вночі «таблетку» охоче підходять як коропи, так і лящі. Зловити яких на хробака опариша або мотиля набагато легше, коли не заважає дрібниця. Вдень же потрібно ловити на перловку, консервовану кукурудзу і горох. Спробуйте, результати вас не розчарують.

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Ловимо на “таблетку”

  02.03.2015

  Наступна запис

  Поклевка крупним планом

  4 Березень, 2015