Даний спосіб заснований на використанні пресованого соняшникової макухи в якості годівниці для риб при лові маховою болонської або матчевій вудкою.

krasnoperka-mesto-lova

Застосування така: свіжий макуха(придбати його можна насамперед у олийницах, на ринках, макуха часто має плачевну свіжість) як можна більш пресований( при постукуванню по ньому видає дзвінкий звук) використовується в місці лову в якості не тільки прикормки, але і як стіл для розміщення на ньому гачка з насадкою. Для гарантованого успіху рекомендую цю прикормку не закидати, а розміщувати(доведеться лізти у воду) в точці лову, а при лові на течії ще й утоптуючи ногами її в мул. Час роботи до 10 годин. Види риб які залучаються цим способом — короп, карась, плотва, підлящик, лящ, лин, краснопірка, тарань, уклейка, піскар і тд. Ловля на «таблетку» проводиться безпосередньо над колом макухи(бажано, щоб гачок з наживкою лежав на ній), і не вимагає додаткового догодовування.

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Зігріваємося на риболовлі

  02.03.2015

  Наступна запис

  Коли клює риба і де? Частина 2

  2 Березень, 2015

  You may also like

  • Рибалка по першому льоду і рятувальний жилет — скажи цьому твердженню так!

   22 Листопад, 2018