ЧОМУ ВІДБУВАЄТЬСЯ МОР БИЧКА?

Черговий рибальський міф.

Напевно ви бачили кадри, з безліччю мертвих бичків, зроблені де-небудь в Бердянську або Маріуполі. Голос за кадром неминуче висував купу версій, від забруднення, до відсутності кисню у воді, апофеозом зазвичай виступала думка пов’язана із змінами в кліматі, і зміщення земної осі:) насправді відповідь знайти просто, вся суть абсолютно природна.

Ці кадри зроблені 3 травня, в затоці тягинка, Дніпропетровського водосховища.Мертві бички. Пояснення цьому просте. Смерть самця бичка настає зазвичай в періоді віку 3-5 років,під час статевого дозрівання, відразу ж після першого сексу:) Справа в тому, що виявивши ікру своєї самки, і оплодотворив її, самець стає на охорону гнізда. Під час варти бичек-охоронець не живиться, а так як триває період дозрівання ікри більше місяця, то в організмі молодого татуся відбуваються необротимые процеси і він гине:(
Ось така жорстока природа.

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  БИЧОК РІЧКОВИЙ / БУБЫРЬ

  06.04.2015

  Наступна запис

  Фідерна ловля що це?

  7 Квітень, 2015

  You may also like

  • Рибалка по першому льоду і рятувальний жилет — скажи цьому твердженню так!

   22 Листопад, 2018

  • 7 найкращих і відомих рибалок

   4 Вересень, 2018

  • Успішна риболовля під дощем: 8 простих порад

   2 Вересень, 2018