Не хотілося порушувати цю тему, але врешті-решт і мій терпець увирвався. Три моменти про які потрібно розповісти.

1. Браконьєрство в промислових масштабах під «новою» дахом

Поки ми обговорюємо чергову ініціативу Держрибагенства, а саме запропоновані для обговорення громадськості нові правила риболовлі, наші податки продовжують «освоювати». Причому освоєння це вже починає напружувати. З різних куточків країни надходять дуже неприємні сигнали. Зазвичай це перегинання палиці і банальне нехлюйство, але буває і справжній адовый треш. Може ви не чули, тоді я вам розповім. Зовсім нещодавно в Полтавській області Національна поліція і СБУ спіймали браконьєрів. І все б було добре, якби не одне але. Цих браконьєрів крышевало саме обласне управління Держрибагенства!!! 30 тонн риби, 60 000 доларів і 1,5 млн. гривень вилучено готівки у результаті проведених обшуків!!! Друзі, знайомтеся — це нові захисники рибного господарства. Ось посилання на репортаж. Нижче кілька фоток з місця. У мене просто немає слів, одні вирази.

2. Конкурс в Рибний патруль

Ще один треш. Прекрасно розумію звідки взялася вищеописана ситуація. Дивіться, у Дніпропетровській області ще не можуть набрати патрульних. Мені стало цікаво, і я вирішив вивчити тему. Для того щоб брати участь в конкурсі, потрібно не так вже і багато. Подати документи не проблема, та й з мовою, як небудь розібратися можна, залишаються тестові питання. Лежать вони у відкритому доступі, причому всі вони зібрані в одному документі, але відповідей на них там немає. Пробігши очима список, у мене відпало всяке бажання зв’язуватися з конкурсною комісією. Ви можете самі в цьому переконатися по посиланню. Кілька з них наведу нижче:

 • 15. Кому належить право на свободу об’єднання у політичні партії та громадські організації?

 • 23. Кім призначається всеукраїнський референдум?

 • 34. Що є підставою для втрати мандату народного депутата України?

 • 38. В якому випадку достроково припиняються повноваження народного депутата України?

 • 86. Управління яким майном належить до відання Автономної Республіки Крим?

Може я чогось не розумію, але НАВІЩО ці знання кандидата в патрульні??? ЧОМУ тоді в списку немає питань з Теорії струн? Я не знайшов жодного питання, пов’язаного із законами регулюють любительську риболовлю і переміщення суден по воді. Пекельний совок. Розумію, що там кілька етапів, але мені здається, що той чоловік, який пройде успішно перший, явно йде на службу за баблом…

3. Київським Рыбоохранному патрулю 1 рік!

Час летить швидко, і ось вже можна підвести перші підсумки роботи нових патрульних в Києві і області. На сайті Держрибагенства бадьоро рапортують:

 • детинезация промлова +40%
 • зафіксованих порушень + 75%
 • вилучено незаконно добутої риби + 250% і тд.

Але якщо подивитися на загальну цифру нарахованих ДО СУДУ штрафів, то стає зовсім сумно. Це жалюгідні 1 934 475 грн. Є, звичайно, надія на помилку, але…

Якщо взяти в руки калькулятор і обчислити річну зарплату 44 патрульних, виявиться 44*12*9000 грн.=4 752 000 грн. Тобто ці 44 патрульних(а є ще й керівництво у них) проїли 4 752 000-1 934 475 = 2 817 525 грн. Це тільки зарплата, а ПММ, а обслуговування і ремонт катерів….

Добре, давайте рахувати від зворотного: 1 934 475 / 44/ 12/30= 122 гривні в день. Виходить ефективність одного патрульного 122 гривні в день. Слід нагадати, що навіть за одну незаконно виловлену уклейку штраф 17 гривень, а за, наприклад, судака — 510 гривень. Кого вони там ловлять? Дуже цікава виходить математика:(

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Шахтні розливи річки Самара / Благодатна

  25.06.2017

  Наступна запис

  Розливи річки Самара навпаки ЦОФа

  29 Червень, 2017

  You may also like

  • Товариші пінгвіни і просто любителі зимової риболовлі

   9 Грудень, 2018

  • 250 000…! Спа-сі-бо!

   6 Грудень, 2018

  • Ловля на орендованій водоймі — про права простих рибалок

   28 Листопад, 2018