Вилов під час нересту на Дніпрі

У цій статті поділюся своїми знаннями про весняну фідерної риболовлі на річці Дніпро, в межах Дніпровського водосховища. Так як в цей час діє нерестову заборону, ловити будемо, в межах населеного пункту, а спійману рибу залишимо в річці! Рибалка на фідер в цей період дозволена, але з кількістю гачків і вудок рівним одиниці. І тільки з твердого грунту.

Де шукати? І на що ловити?

Навесні яскраво виражена тенденція, риба знаходиться на глибині, або в очереті:) У молодих пагонах очерету будемо ловити на поплавок, а на фідер проб’ємо глибоководні ділянки річки. Бажано з повільним плином. Більш імовірний успіх на кам’янистих або піщаних ділянках, в місці життя дрейсены. У цей час риба віддає перевагу тварини насадки, по-цьому вирушаючи на риболовлю, подбайте про наявність у гардеробі крючков, одягу з хробаків, опариша або мотиля:). Рекомендуємо по максимуму затарится саме тваринами насадками, хоча і про манку не забувати. Самі гачки потрібні розмірів 10, 12, 14 не більше. Ліски для повідків використовують діаметром від 0,1 до 0,16, більш товсті відлякають обережну рибу. Сама ж довжина повідця нерідко потрібно понад 1 метр. В якості прикормки, використовуйте суміші з фруктовими ароматами, вони більш успішні або не використовувати прикормку взагалі, така тактика іноді теж працює.

Що можна зловити?

Рибалка на фідер навесні не схожа на трофейну полювання за тайменем. Асортимент спійманих риб, ймовірно включить в себе: плотву, тарань, червоноперку, окуня, бичків, уклейку або рибу-Царьок! Ці, настирливо заважають підходу більш великих товаришів, таких як лящ, густера, карась, короп, яких навесні теж можна зловити в Україні.

Ці риби і є основними об’єктами весняної фідерної ловлі.

Особливості лову навесні / Рибалка на фідер

Весняна рибалка на фідер супроводжується дуже ніжними поклевками, за якими потрібно дуже уважно стежити. Тому снасть навесні повинна бути правильна і витончена. Найчутливіші квивертипы, тонкий шнур, адекватна годівниця і тонкий повідець з дрібним гачком. Риба навесні дуже обережна, тому — не принебрегайте!

Другий важливий момент. Це підставка під вудлище. Дніпро — річка з дуже непростими берегами, до того ж охочих багато, а нормальних місць майже немає. Тому пам’ятайте: простий тычкой гранітний валун не проткнеш! Потрібна підставка з регульованими ніжками.

А ще й припекающее весняне сонечко за якісь пару годин, з легкістю обдарує вас першим засмагою і нагріє голову. По-цьому бережіть обличчя і ніс навесні. Присутня висока ймовірність, що природний солярій подарує вам банальний сонячний опік. Значить без кепки їхати на рибалку не варто. Дуже добре б екіпіруватися і поляриками.

Ну і щоб зовсім вже підбити підсумок. Я вас наполегливо запрошую ловити рибу в нерест не спроста. Таким чином ми можемо контролювати як инпектирующие органи та їх роботу, так і заважати комфортно орудувати браконьєрам. Не мовчіть! У випадку якщо ви бачите порушення обов’язково повідомте на гарячу лінію:

044 486 44 59

044 486 44 24

Усі ваші звернення обов’язково реєструються і на них зобов’язана бути реакція. Цим зверненням ви реально надасте користь!

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Рибалка в Україні. Квітень, фідер в селі

  30.04.2015

  Наступна запис

  Поплавкові ловля в квітні на річці

  1 Травня, 2015

  You may also like

  • Риболовля на річці Мена ⚓ Таємниця менського озера

   3 Листопад, 2018

  • 45 хвилин щучого ельдорадо на річці Самара

   14 Жовтень, 2018

  • Риболовля на Самарі — День трофеїв

   10 Жовтень, 2018