ЛОВЛЯ РИБИ В КВІТНІ МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ

З 1 квітня 2015 року на більшості водних об’єктів України, введено заборону на вилов риби та раків. Виняток становлять ділянки, в межах населених пунктів, на яких дозволено любительський лов з берега, на снасть з одним гачком або блешнею. Але що ж робити, якщо хочеться побути на природі, далеко від цивілізації?

Один з варіантів сайт Рибалка в Україні запропонував у статті «Я — Український рибак!«. Це збір і вивезення торішнього сміття, з ваших місць риболовлі. Сьогодні, запропонуємо варіант №2.

ФОТОРЫБАЛКА

Поза населених пунктів, риболовля заборонена, крім деяких комерційних водойм, а отже, як відповідальні рибалки, ми рекомендуємо поглянути на просыпающуюся природу через об’єктив фотокамери, а вудки залишити вдома.

У цей період, як фотоулова вам гарантовано потраплять весняні квіти, квітучі дерева та інші природні принади. Також можна побачити птахів, зграї риб і безліч інших водних мешканців(черепахи, водоплавні звірі…) Під час нересту, є можливість зробити чудові кадри оживаючої природи, які зможуть порадувати Вас не гірше фотографій трофеїв. Для цього потрібно всього лише поглянути на всі боки…

[tribulant_slideshow gallery_id=”2″]

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Хороші новини для рибалок

  01.04.2015

  Наступна запис

  БИЧОК РІЧКОВИЙ / БУБЫРЬ

  6 Квітень, 2015