Дана село знаходиться поблизу жвавої траси, так що шлях до неї легкий і комфортний. Село Олефірівка розташоване на мальовничих берегах української річки Самара. У цьому місці, притока Дніпра, неспішно несе свої води в бік розливів поблизу міст Павлоград і Тернівка. Протягом річки відбувається на піщаних грунтах, крізь листяні ліси, що природно підкреслює красу наших малих річок. У цій статті, Рибалка в Україні пропонує поглянути на нетипову шахтарську село розташовану на Самарі, і розглянути перспективи риболовлі там.

ЯК ДІСТАТИСЯ НА САМАРУ В ОЛЕФИРОВКЕ?

Існує безліч шляхів провідних з асфальту до річки в селі Олефірівка. У суху погоду всього 1,6 км по грунтовці від траси Е50 пропонує ось цей шлях. Ну а в дощ, можна заїхати зі сторони села Самарське, там асфальт веде прямо до річки, для цього потрібно зробити гак через Богуслав, Богданівки і далі по дорозі на профілакторій Мар’їна Роща. Або ж намагатися протиснутися в самій Олефировке до річки тут або тут.

Рибалка в селі Олефірівка

Рибалка в селі, кілька відрізняється від рибалки до якої звикли міські українські рибалки. Рибалка в селі Олефірівка, не виняток. Тут панують особисті місця та власні гатки, деякі особистості і зовсім захоплюють частини берега. Чому так? Так просто тут все село -рибалки і річки на всіх не вистачає:)…

Засноване село було в 1787 році, та за сто років( 1900) жителі змогли звести лише 9 будинків. 21 століття Олефірівка зустріла з населенням 703 жителя, обліпивши своїми будинками берега протікає повз Самари. Город виходить до води? Мрія пенсіонера! Поруч ліс, гриби — РАЙ!

На жаль, підвищення кількість жителів, що негативно позначилося на ресурсах річки, а тому зустріч з раніше мешкали тут сомами, коропами і жерехами відбувається в основному в спогадах рибалок, не більше. Але не дивлячись на втрату популяцій цих риб, багата Самара в Олефировке щукою і окунем. Підлящик, карась, плітка та краснопірка остаточно формують цілі місцевих рибалок. Традиційно, Рибалка в Україні, пропонує своїм відвідувачам трійку риб, яку найімовірніше ви словите в Олефировке.

Річка в селі має ширину близько 50 метрів, глибини, в середньому 3 метри на фарватері, але зустрічаються і піщані мілини з глибиною 1м(біля підвісного мосту). Максимально глибоко — за селом, там яма 7 метрів. Протягом буває тільки навесні, інший час року воно відсутнє.

1.2.3 Щука.

З-за майже повної відсутності сома, щука оселилася на вершині харчового ланцюга річки Самара в районі Олефировки. Не маючи природних конкурентів, вона відмінно годувалася в цих багатих травою(уклейка,плотва,краснопірка) кормом водах. І рибалки ловили тут щук дуже гідних, але…

Сучасні спінінгісти, можуть розраховувати на впіймання риб 2-3 кг вагою, хоча, кожен рік, за словами місцевих… на розі, біля профілакторію, дядько Вася взяв на 5кг щуку, та-а-кі зуби!!!

Придивившись до снасті дяді Вані, ви неодмінно виявите, що спінінг у нього склопластиковий «крокодил», зі знаменитою «Коброю», на шпулі якої намотана надійна 0,35, кінці волосіні, сталевий повідець і, звичайно ж, блешня «ложка» з величезними трійниками.

І ось на це всі 5 килограмовые щуки:)

Рибалка відео в селі Олефірівка

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Орільське водосховище

  22.10.2015

  Наступна запис

  Рибалка в жовтні

  27 Жовтень, 2015