Рибалка в Вербоватовке

Рибалка в Україні продовжує Вас знайомити з рибними місцями нашої країни. У самому центрі якої розташована Дніпропетровська область. Черговий пост присвячений риболовлі у селі Вербоватовка. Хороший асфальт доставить Вас прямо до місця.

Як потрапити на ставок села Вербоватовка?

Описувати шлях сенсу особливого немає, обмежуся посиланням на гугл карти. Біля свині переїжджаєте ж\д шляху, і прямуєте в село Долина. По дорозі і побачите величезне дзеркало води…

Водойма платний ціна не висока.

Рукотворний ставок в який воду закачують з протікає поруч річки. До середини 2000-х був порожній без води і перетворювався в жах для рибалок.Дно покрите старим очеретом, що робить майже неможливою риболовлю на донні снасті.

Ловив тому на вудку. В улові — короп,карась,окунь, білий амур. Розмір окуня дуже радував. Короп і амур траплялися — 1,5-2 кг максимум. Карась — 400 грм.

На одному з берегів горбиста місцевість,там же є прекрасний лісок

і величезне нерестовище)))

Рекомендувати для риболовлі не буду через занадто великий жадібності природи ставка. Годівниці , поводки і гачки, поплавки і важки…. особливо їсть..

Як йдуть справи там зараз, мені не відомо, останнє відвідування ставу було в 2009 році.

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Село Дачне за весняним коропом!

  21.02.2015

  Наступна запис

  Широка балка, ловимо дикого коропа

  22 Лютий, 2015