Рибалка в Україні продовжує Вас знайомити з природою і місцями для риболовлі в Дніпропетровській області. Цього разу рибу ловити будемо в Синельниківському районі, а саме в селі Вільне. У цьому кльовом місці є кого ловити, у ставку водиться короп, карась, плотва,судак, щука,окунь, сом і веслоніс! Всіх цих риб ловив у Вільному особисто, сподіваюся і вам там пощастить.

Даний водойма знаходиться по дорозі рибалок спраглих зустрічі з коропом, а крім ненажери, там можна дуже непогано половити хижака. Багато хто називає це місце Кислянка, чому — не знаю…

Традиційно дивимося на карту.

Рибалка у Вільному

В селі Вільне є як мінімум 2 ставка, нас цікавить той, що позначений червоною стрілкою, розміром поменше. Водойма, комерційний, з досить високою ціною путівки.

Один з берегів( зі сторони дороги) має дуже крутий обрив, але саме там мені довелося порибалити кілька разів. Порожнім від туди не їхав, але і трофеїв не траплялося. Правда був карась, за 1 кг… Дрібна риба тут не набридає, на тваринні насадки ловити раніше не дозволяли(за сома і веслоноса), їх же просили відпускати(як там справи йдуть через 5 років – невідомо). Мені траплялися карпи до 3-х кг сомики до 1 кг, та одна диво риба веслоніс, яких через відсутність під рукою фотоапарата, відпустив без фіксації, одна з рибалок подарувала кілька щук і судаків. На дні водойми спочиває не одна годівниця FOX, і навіть не десяток блесн…є там і корчі і великі особини. Але…

Пару слів про застосовуваної снасті. Найбільш успішним був фідер, хоча риби траплялися і на махову вудку, і на макушатник. Наживка консервована кукурудза. Хижаки хапали вертушки і силікон кольору масло. Спостерігав за дуже успішною риболовлею колеги, який ловив на живця.

За випадковим збігом обставин, що один зі своїх днів народження, я зазначив з сім’єю на березі. За 3 години зловив те, що ви побачите на відео нижче. Так само дружина зняла процес вилову килушного карпика, Вийшло смішно) Саме їй вдячний за медіафайли. Ось такі маки ростуть там на березі в червні.

А ось так беруть подсачеком карпа:)

https://www.youtube.com/watch?v=jKT12KXE6Qg

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Річка Самара у Кочережках

  28.02.2015

  Наступна запис

  Коли клює риба і де? Частина 1

  28 Лютий, 2015

  You may also like

  • Річка Самара — релікт льодовикового періоду

   30 Липень, 2017

  • Як і для чого людина розпрямляє річки

   2 Липень, 2017

  • Розливи річки Самара навпаки ЦОФа

   29 Червень, 2017