Святогірськ. Річка Сіверський Донець. Рибалка з хрестом на шиї.

Святі гори — місце, де зовсім не хочеться поспішати, тут ритм життя не підкоряється законам часу, а віра набагато сильніше страху. Ці намолені місця унікальні, навколишня природа божественна, і це не можливо не відчути.

Рибалка в Україні запрошує доторкнутися, я не побоюся цього слова, до святого!

rybalka-v-svyatogorskerybalka-severski-donec

Мандрівники по закутках України, просто зобов’язані тут побувати. Унікальний природний ланшафт, ліси і крейдяні гори, безліч грибів, затишних і недорогих баз відпочинку, річка , лісові озера… — плюси цих місць численні і важкі.

svyatogorsk-sosenkisvyatogorsk-lesnoi-prudsvyatogorsk-lesnoi-prud

Для того, щоб передати хоч частина краси цих місць, потрібно писати не одну статтю. Сім’ї рибалок, думаю будуть в захваті, тут можна і рибу половити, і відпочити, і чакри почистити.

В якості місця лову риб, пропонуємо річку. В ній водиться лящ, плітка, головень, щука, окунь, короп, сом, краснопірка, карась,… та інші види риб. Окунь і щука мешкають досить численним стадом, тому зловити їх легко. Так само легко набити садок лещем, подлещиком і густерой, вони водяться в річці в достатку. Снасті і наживки можна застосовувати будь-які, з урахуванням річкового течії. На берегах мало рослинності, але багато дерев. Восени 100% результат дає ловля на живця, черв’як поїдається ненажерливими окунями.

Рекомендуємо в якості відпочинку всією сім’єю. У скельних приміщеннях монастиря можна отримати безкоштовний нічліг і їжу. Місто тихий і спокійний, з хорошими дорогами і безліччю кафе та ресторанів. Рибалка в Україні — рекомендує!

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Чорний хутір. Рибалка всією сім’єю

  16.03.2015

  Наступна запис

  САЗАН / КОРОП / КОРОП

  16 Березень, 2015