Що клює в квітні?

Не будучи шанувальником зимової риболовлі, з нетерпінням чекав перші теплі деньки. Мета — рибалка, маячила кілька теплих днів.Врешті-решт не витримав… Довгоочікуване тепло нагріло атмосферу, і стусаном погнало на найближчу річку, яка називається Вовча. Прихопив з собою фідер, і копнув черв’яків. Квітнева рибалка відбулася саме так.

Вирішив ловити плотву, на протязі, з годівницею 25 грам, спосіб ін лайн. Як вудлища використовував спінінг Дайва Мегафорс з тестом 1-9 грам. Типу пікер:) і Котушку Риоби Эскузима 1000, на нанофиле від Берклі діаметром 0,1. Повідець Престон Рефло 0,15 довжиною 35 см, і гачок Овнер Пенні Хук № 12. Годівниця Дренан.

Коли клює ранньою весною?

Риба почала клювати з першого закидання(близько 9-00), але до плотви довелося витягти безліч не цільовий риби.

Підсік пару Бичків, піскаря, червоноперку, сонячного окуня і тільки після хитрою маніпуляції(відривав шматок хробака для запаху), на прикормочное місце підтяглася плотва. Максимальний розмір риб на фото.

За пару-трійку годин спіймав десяток цільових риб, але всі їх, відпустив нагулювати жирок і плодитися. Нерест! Вода ще холодна, може по-цьому одна з відпущених плотвин, не хотіла спливати в рідну стихію, і раз за разом поверталася грітися під сонцем. Перша мирна риболовля вдалася. Спасибі села Приволчанка за теплий прийом!

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Як правильно вибрати місце для ловлі фідером

  24.04.2015

  Наступна запис

  Рибалка на фідер / Весняний формат на великій річці

  30 Квітень, 2015