Куди поїхати на рибалку в Васильківці?

Через цей райцентр протікає річка Вовча, і завдяки наявності греблі, біля колишньої Васильківської ГЕС, має ділянки як мілководні з перекатами, так і глибоководні з ямами до 8 метрів. Якщо ваша мета головень, то вам потрібно ловити нижче греблі, а якщо карась, окунь та щука — вище. У цій статті розглянемо повноводну Вовчу, вище греблі.

Що ловиться на Вовчій в Васильківці і чому?

На початку 50-х років минулого століття, людина в Васильківці вирішив втрутитися в природне ідилію і спорудив малу ГЕС на річці Вовча. Пропрацювала вона пару років, але радує своїми руїнами досі. У 2000 році, місцева влада, в добавок до станції побудувала греблю. З одного боку якої рівень води зріс на пару-трійку метрів, а з іншого річка тепер, місцями легко форсується в чоботях. Відповідно і міграція , через греблю неможлива, наслідки вже «вражають». Багато аборигенні види риб вище греблі щезли, за відсутності течії та сезонної міграції, зате добре розлучився карась, окунь та щука. Якщо ви розраховуєте зловити ці види риб, то тут їх є:)

На що клює риба на Вовчій у Васильківці?

Основним об’єктом лову тут є карась. Ловлять його як поплавковою вудкою, так і донними пристосуваннями. Як наживок популярні черв’як(навесні), перловка(влітку), також імовірна покльовка на чорний хліб з макухою, на саму макуху, на парену пшеницю. Традиційно карась спокушається пенонаживками. Розміри виловлених риб рідко перевищують позначку в 500 грам, тому тут можна використовувати делікатну снасть. Дно по руслу чисте, біля берегів безліч корчів і затоплених дерев. Є тут і короп, але в невеликій кількості.

А ось щука є, і плем’я її досить велике. Зубасту хижачку ловлять як спінінгом, так і на живця. Взагалі річка Вовча вище греблі, дуже підходить для спінінгістів. Микроджиг, тролінг, джиг — завдяки відсутності донних водоростей приносять відмінний результат. З хижаків тут немає, або майже немає головня, сома і судака, їх відсутність цілком компенсує окунь, плем’я якого, як і у щуки цілком велике. Риболовля з човна, дозволить відшукати безліч ям і виходів з них, обловити прибережні бровки.

Як дістатися на Вовчу вище греблі в Васильківці?

Описуваний в цій статті шматок річки розташований між сів Вовчанське, Павлівка і самої Васильковкой. Після підняття рівня річки, було затоплено кілька невеликих балок, канав і окопів. Дістатися до води найпростіше в селі Вовчанське, тут річка тече по краю села пару кілометрів.Крім цього є декілька інших шляхів.

Шлях №1. Після Залізничного Переїзду, не доїжджаючи до Павлівки, звертаєте ліворуч з Т0408, на першому перехресті(грунтовка), через кілька сотень метрів ви потрапите в місце злиття Вовчої і Верхній Терсой.

Шлях №2.Недалеко від центру Павлівки йдіть від дороги Т0408 вліво. Йдучи повз госп будівель, минувши міст через річку Верхня Терса виїжджаєте в поля по грунтових дорогах. У місці перетину грунтовки і високовольтних проводів, прямуєте по дорозі, розташованій поруч з вишками.

Є ще шляхи і з самої Васильковки, але Рибалка в Україні ними ніколи не користувалась. У дощову погоду, на будь-якому виді транспорту, можна дістатися до річки тільки з села Вовчанське.

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Риболовля на окуня / Травневий жор

  26.05.2015

  Наступна запис

  Закінчення нерестової заборони на водосховищах України

  30 Травень, 2015