Що може бути краще, ніж риболовля на річці Десна? Тільки рибалка на цій річці, в теплій компанії улюблених людей!

Мій третій день перебування в місті Мена закінчився пам’ятної зустріччю з друзями. До нас з Льохою, додався Андрюха. Відомий у вузьких колах київський «бровар». Стали міркувати на трьох і дегустувати привезені їм напої.

Діоніс нас міцно прихопив, годин на п’ять! Віскі, пиво, м’ясо на мангалі і ось результат — тепла компанія готова. Залишилось до Десни доїхати…

Ранок був холодним. Вночі пройшов дощ і похолодало. На термометрі — трохи більше 10 градусів тепла. Від вчорашнього літа, не залишилося й сліду. 23 вересня почалася осінь! Різко, без прелюдії.

Ми, пропустивши ранковий кльов, поснідали, закупилися менскими черв’яками (по 20 гривень за 55 штук) і вирушили на річку. Дорога на автомобілі зайняла 15 хвилин.

Ясна була, все так само прекрасна. Протягом не посилився, рівень не піднявся.

Місце лову вирішили не міняти унаслідок сильного вітру. Вітер дув міцно, але у вже знайомому мені місці, він дув вдало, зі спини. Тому вирішили і третій день годувати рибку там. Розташувалися з Андрюхою поруч, розставили по 2 фідера, а Леха зайняв свій пост на кручі.

Стали ловити. Клювало так само добре, як і напередодні. Особливо щастило «пивовара». Він раз у раз ловив дуплети, один з яких ми задокументували.

Густера, плотва, рідше підлящик і «чухонистая» верховодка. Зазіхали риби на все: черв’як, варена кукурудза, опариш, кук…

Мирна риба клювала цілком добре. Погода позначилася на подлещике, але активізувалася густера. Навіть на кукурудзу брала! Тому кльов був, за моїми мірками, навіть дуже інтенсивний. Знову була покльовка щуки, але до берега я її не дотягнув. Взяла і виплюнула живця, прям перед всплитием. У колеги — веррі біг фіш. Забули тільки задокументувати результат на фото. Хоча може так і треба було, адже документувати в принципі було нічого. Це був навіть не лящ…

Намагалися знову ловити хижу. І знову безрезультатно. Навіть щука, в цей день не показувала звичної активності, а великих головнів під кручею замінили їх на більш дрібні родичі… Схоже риба ховається в нори і намагалася зрозуміти — куди поділося літо?

Тим не менше, і без виловлених хижаків, риболовля на річці Десна сподобалася і в цей раз. Знову ми наловили рибки, її засмажили і з’їли. Ось так жорстоко, не відмовили собі в задоволенні. З’їли, треба сказати, з задоволенням. Смажена деснянська густера — сподобалася! Аналогічно висловлюсь і про плотве.

Андрюха виїхав до Києва, а ми залишилися в Мені. Були у нас там ще справи:) На той момент, я планував покататися на рибалку в Чернігів і була запланована ще одна рибалка на Десні. Але як це зазвичай буває, що щось пішло не так…

Фактична погода 23 вересня 2018 року

13
Температура повітря, С
752
Тиск, мм. рт.ст.
5
Швидкість вітру, м/с
8
Температура вночі З

Музика під настрій

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Рибальські пригоди на річці Десна ⚓ День другий

  07.10.2018

  Наступна запис

  Риболовля на Самарі — День трофеїв

  10 Жовтень, 2018

  You may also like

  • Риболовля на річці Мена ⚓ Таємниця менського озера

   3 Листопад, 2018

  • 45 хвилин щучого ельдорадо на річці Самара

   14 Жовтень, 2018

  • Риболовля на Самарі — День трофеїв

   10 Жовтень, 2018