Продовжу тему якісного поліпшення процесу риболовлі. Сподіваюся ви вже засвоїли 5 простих правил при підготовці, вибрали місце, час і тип риби на яку націлилися. У цій статті більш детально зупинимося на перспективних місцях.

Простий і досить успішний спосіб пошуку заповітного місця — візуальний. Суть його полягає в тому, що успішний рибак завжди крутить головою по сторонах і фокусує свій погляд, на таких дрібницях як сплески риб, тип рельєфу на березі(по ньому можна припустити рельєф дна), сліди залишені колегами, наявність луски(за якою можна встановити вид спійманої риби) і т. д. Важливим моментом він вважатиме навколишнє маскувальну рослинність, та одразу ж прикине, а не буде заважати при виведенні риби або занедбаності снасті. Далі з допомогою маркерного вудлища вивчить рельєф дна і виміряє глибину. Наявність брівок, ямок, канавок і корчів віднесе до плюсів, а відсутність їх до мінусів. Риба завжди шукає укриття, нам теж потрібно їх знайти. При ловлі на поплавкову снасть постарається розміститься у заростей очерету(очерету,рогозу, латаття), а при лові донними, навпаки обійде такі місця стороною. Все вищесказане відноситься до незнайомій водоймі, якщо у вас є вже досвід лову в обраному місці, не варто винаходити велосипед, адже досвід, син помилок важких), а клас рибака вимірюється саме їм(досвідом)!

Більш складним способом є виготовлення кльового місця. Не для кого ні секрет, що часто ми бачимо сплески риб там, куди закинути свою снасть технічно не можемо, через що заважає рослинності або відсутності підходу до води. І якщо ви не можете використовувати човен, спробуйте прорубати вікно до заповітної точки. Це тільки на перший погляд важко, повірте, очі бояться, а руки роблять! Якщо вирвати кілька кущів рогозу або очистити дно від тіни, ви не тільки не зашкодь природі, але і зможете зробити своє особисте кльове місце. Головне не фанатіти… та і риба спіймана там, вам відразу здасться смачнішим:) до Речі в подальшому, при вмілому підході(регулярний закорм), мешканців водойми цілком можна приручити!

Ні хвоста!

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Поклевка крупним планом

  06.03.2015

  Наступна запис

  Машина для рибака

  7 Березень, 2015