Куди поїхати навесні за карпом?

Перші теплі травневі дні і перші ночівлі на водоймі. У цьому пості мова піде про риболовлю на платному ставку в селі Дачне. За збігом обставин бував там тільки навесні.

Розташування розглянемо за допомогою інтерактивної карти.

Як дістатися на ставок у село Дачне?

Шлях від траси м04

Досить таки розбита дорога веде нас на ставок, розташований поруч зі знаменитими Дубовиками. Від асфальту і до самого ставка, грунтова дорога через поле. Відстань десь км, після моста спуск з дороги, далі вздовж посадки прямо на точку)… Навесні, власники набирають в чашу ставка максимум води, тому місць нормальних мало. З риб трапляються Короп і Карась, інших не ловив. Багато раків.

На карті позначені місця в яких вдалося зловити карпов. Жовтою стрілкою з глибиною 3 метри, червоної -5. Про особливо великих особин розповідати не буду, мені траплялися до 2 -х кг.

.

Відразу зазначу, для багаття дров мало, доводиться бродити в пошуках по посадкам.

Там де червона стрілка, багато місць для риболовлі на вудку. Там де жовта, картина така біля берега…,

з цього вилучення риб з води — пригода. В цілому приємний водойма, і шкода що дрібний карась.

Як снасті використовував в точці позначені червоною стрілкою фідер і матчеву вудку. Наживка кукурудза консервована і черв’як. У другому місці макушатник з гачками в макусі.

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Рибалка в селі Роздолля

  18.02.2015

  Наступна запис

  Рибалка в селі Вербоватовка

  21 Лютий, 2015