РИБАЛКА В УКРАЇНІ продовжує подорож по місцях рибальської слави:)

В Юр’ївському районі Дніпропетровської області є таке село Нововязовское, і примітно воно наявністю в ньому, відразу 3-х ставків. У цій статті акцентуємо увагу на водоймі з красивою назвою Макітри.

Ставок комерційний ловити дозволяють не скрізь.

Традиційно допоможемо вам знайти стежки і підходи села Нововязовское.

Не міг не показати Вам рожевого піга пам’ятник якому стоїть біля повороту на Вербоватовский ставок. Сміливо…

Свин це добре, але повернемося до наших баранів. До мальовничого назвою Макітри, до характеристик ставка, я б додав наступне:

1.Ставок просто вбили закормом риб пшеницею, ячменем і тд. На дні утворився шар зернового мулу, і тепер риба з дна не бере, воно дуже токсична. Ще 10 років тому, рибалки успішно ловили тут коропа, карася, траплялися і великий окунь, і 500 грамові краснопірки і плотва. Зараз це відбувається дедалі рідше.

2.Тут можна зловити коропа в квітні, на дрібних місцях, у заростях очерету або прям під берегом. Якраз навесні траплялися дуже успішні риболовлі.

3.Раніше радував чистотою берегів та помірною ціною. Сподіваюся не підведе і в подальшому.

4.Так само навесні, тут трапляється явище товстолоба народу. Масова слабкість риб, яких при вітрі, зносить в той кут, куди прямує хвиля. Уткнувшись носом у берег, вони стають легкою здобиччю нерадивих рибалок з подсакой, активно набивающих собі садки. Адміністрація ставка — бореться,але…

Для відпочинку і рибалки на поплавкову вудку — рекомендую, на донні снасті немає, подробиці вище. А зловити там можна всі види, що перераховувалися вище.

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Риболовля поблизу села Чернявщина

  10.03.2015

  Наступна запис

  Весняний щучий жор

  11 Березень, 2015