Невблаганно наближається Другу Неділю Липня. Велике ЗДІ! День який український рибак чекає більше, ніж Новий Рік:) Це звичайно,ж ДЕНЬ РИБАКА!

Напередодні, кожен причетний до цього свята, відчуває свербіж в голові, при пошуку відповіді на питання:

ЩО ПОДАРУВАТИ НА ДЕНЬ РИБАЛКИ

Знову 25. Торік ось ледве придумав(а)…

Природно, для початку потрібно знати якого числа відзначається це свято — день рибалки.

Рибалка в Україні пропонує свої варіанти подарунків насамперед тим, хто в риболовлі ні бум-бум, але дуже це діло любить! 3 варіанти…

1. Як відомо найкращий подарунок-це подарунок зроблений власними руками.

Перший варіант. Сплетіть з гумок loom bands одяг для його воблера:) Для цього потрібно, стягнути з коробки сам воблер, зняти гачки(напевно найскладніша частина, краще довірити професіоналам, підіть в рибальський магазин, попросіть зняти гачки, для жінок на 100% процедуру виконають безкоштовно, мужикам потрібно в крайньому випадку готуватися до десятці на витрати:)) дві пачки гумок, ну від сили 40 гривень витрат. Це не залишить байдужим НІ КО ГО! У самому крайньому, запущеному випадку( це якщо ви ще не вмієте плести з гумок:)) підходите до будь-якої дівчинки на вулиці і просите сплести, одяг на його воблер! Можливо, дівчинка не задовольниться, залишками гумок, і вимагатиме пару пачок собі…Проблему вирішать чергові 50 гривень. В результаті ви отримаєте ось такий оригінальний подарунок. Ціна 100 гривень.

2. Пам’ятаємо, що найкращий подарунок-це подарунок зроблений власними руками.

Виходячи з цього, а також того, чи носить Ваш поздравляемый рибалка, додому рибу, пропонуємо варіант 2.

При негативній відповіді, ваш вибір — флешка у його фотоапарат:) При позитивному ж, наступний набір зроби сам. Сушарка для риби. Подарунок не для рибалки, а для рибалки і рыбоеда. Гроші ті ж, що і флешка — 300 грн. Набір легкий в установці, довго радує любителів в’яленої рибки, категорично покращує пиво! А те, що покращує пиво повинно сподобатися всім! Такий собі свічковий заводик… за демократичною ціною:)

3. Вам вже відомо, що найкращий подарунок-це подарунок зроблений власними руками.

Наступний варіант. Розрахований на тих, кому з тих чи інших причин не сподобалися два попередні відповіді на питання: «що подарувати на день Рибака?»

У нього купа але! АЛЕ, це блюдо не залишить байдужим ні одного українського рибака. Зваріть йому вуха! З горілочкою і погашеним поліном. Такий собі варіант для екстремалів:)

Якщо і цього мало, можете скласти всі три подарунка, вийде багато:)

АЛЕ що робити, якщо у вас є бажання витратити набагато більше? Тоді не робіть нічого руками, а просто купіть одну з вподобаної штучок з каталогу компанії Tsurinoya

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Міжнародний день Дніпра ⚓ 2018 ⚓ Рибальські свята

  06.07.2015

  Наступна запис

  Як приготувати справжню юшку?

  7 Липень, 2015

  You may also like

  • Рибалка по першому льоду і рятувальний жилет — скажи цьому твердженню так!

   22 Листопад, 2018

  • 7 найкращих і відомих рибалок

   4 Вересень, 2018

  • Успішна риболовля під дощем: 8 простих порад

   2 Вересень, 2018