Рибалка в Україні звертається до правильним рибалкам України!

Потрібен резонанс, адже у Кременчуці сталася неординарна подія! Рибоохорона , на перевірку виявилася звичайним браконьєрським підприємством, утвореним і функціонуючому під державним крилом. І щось підказує нам, що таких підприємств в Україні маса!

Такі справи повинні отримувати широкий резонанс!

Судіть самі:

1.Провідний державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів з громадським інспектором рибоохорони займалися браконьєрським важким промислом!
2.Застукали їх за цією справою — водна міліція Кременчука!
3.Події набули абсолютно драматичний оборот! Виявилося, що , крім того, що дія відбувається на території національного природного парку, який називається Нижньосульський, де лов заборонений… і це в межах Сулинського ландшафтного заповідника, працювала там ціла організована група зберігачів(швидше хоронителей) водойм наших…
4.Молоді хлопці, як виявилося, були профі бракоши, тільки з ксива,за допомогою моторного човна, і на 17! мереж, зловили 377! кг риби! За законом за це покладається 160000 грн. штрафу, й конфіскація човни. Але хлопці з ксива…, ось що сталося далі….

Порахували і нарахували 4 млн. гривень збитків — мінімум! 15 кілометрів мереж!!! І все це рибоохорона по — Українськи…

Соромно за це дно):

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Тролінг – отцеп для воблера

  27.08.2015

  Наступна запис

  Рибалка в серпні

  1 Вересень, 2015