Незалежно від того, чи думаєте ви про покупку своєї першої сімейної намети перед літнім відпочинком або просто готуєтеся до зимової риболовлі і хочете щоб вам було комфортно на льоду, для усвідомленого вибору правильного тимчасового житла потрібна інформація. Справа в тому, що сучасні туристичні намети — це широкий спектр стилів, розмірів і матеріалів, призначених для задоволення самих несподіваних запитів мандрівників. Сьогодні я хочу розповісти про те, які бувають намети і для чого вони можуть вам знадобитися.

На даний момент туристична індустрія пропонує просто величезна кількість різноманітних конструкцій для любителів активного способу життя:

 • штурмові намети для тривалих екстремальних сходжень у гори;
 • експедиційні, трекінгові, кемпінгові намети для відповідних дисциплін;
 • намети для комфортного пляжного відпочинку;
 • «непродуваемое» рибальські намети для зимової риболовлі та «дихаючі» для літньої.

Всі вони відрізняються розмірами, кількістю входів-виходів, вагою, сезонним застосуванням і кількістю приміщень. Туристичні намети також бувають каркасні, а можуть мати стоечную конструкцію. Вони виготовляються з різних за якістю матеріалів, і в деяких випадках виробники дають на них «довгу» гарантію. Це позначається на їх вартості, але найчастіше воно того варто.

Взагалі, матеріал з якого зроблена туристична палатка, відіграє дуже важливу роль. Саме від нього залежить, скільки прослужить намет і наскільки комфортно вам буде всередині вашого тимчасового житла при несприятливих погодних умовах. Тому рекомендую уважно ознайомитися з плюсами і мінусами тканин, з яких виготовлено виріб, а вже потім робити свій вибір.

Наприклад, найпростіші намети виготовляються з поліестеру, не мають захисного покриття, а каркас у них найчастіше важкий металевий. Найсучасніше рішення, яке забезпечує максимально можливий захист від вітру, ультрафіолету і вологи — це намети, при виготовленні яких використовуються силіконізовані тканини. Вони легкі й міцні, але і коштують вони помітно дорожче виробів, що мають покриття з поліуретану. Ще одна важлива деталь намети — її дно. Дуже добре, якщо дно уподобаної намету виготовлене з такого матеріалу, як тарпаулинг.

Ще хочу нагадати вам, що купівля туристичної намети — це крок, який не слід робити поспіхом. Перед походом у магазин сформулюйте для себе хоча б наступне:

 • навіщо вам потрібна намет;
 • скільки часу в році ви збираєтеся її використовувати і в яких умовах;
 • і, головне, визначитеся з кількістю коштів, які ви готові на нього витратити.

Ці три прості пункту здорово звузять коло кандидатів на роль вірного похідного одного і допоможуть вам подолати муки вибору. А вибір зараз є, потрібно просто його вчинити. Бажаю вам не помилитися, і до зустрічі на природі!

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Велорыбалка перед забороною ☝ Відео

  03.04.2018

  Наступна запис

  КОЛЮЧКА ТРЕХИГЛАЯ

  11 Квітень, 2018

  You may also like

  • Фідер на Дніпрі в зелених тонах

   1 Серпень, 2018

  • З чого почати вибір комплекту спиннингового

   26 Липень, 2018

  • Що потрібно знати при виборі рибальської котушки для спінінга

   26 Липень, 2018