Все почалося в годину ночі 20-го вересня

Прощальне фото павлоградського ЗАЛІЗНИЧНОГО вокзалу встановило факт: до відправлення залишилося 24 хвилини. Тоді, я зі своїми пожитками стояв на пероні і навіть не уявляв, що мене чекає попереду…

Білоруський поїзд 100Д не запізнився. Прийшов рівно о 2:43. Показав провідниці роздрукований на вокзалі квиток (електронний в цьому поїзді не працює), та швидко пройшлася очима, навіть не запитала паспорт, запросила в вагон. Я дещо як закинув тубус на верх, влаштувався на полиці і спробував заснути. Довго не виходило, але на мить мені вдалося постукати до морфея. Він показав мені місто Мена і натякнув про майбутню погоду.

Поруч зі мною їхали бабульки, які прокинулися в Харкові( якраз був світанок, близько 6) і почали відразу є. Стукати яйцями, нарізати помідори і огірочки, вимагати свій покладений чай у провідника. Примовляючи при цьому на тему: от до ось цих подій і тд…

Під таке звичайне, я провів 8 годин. Дізнався багато про білорусь і цінах в Маріуполі… У МАРІУПОЛІ! Бабульки поїхали відпочивати з Гродно, Мінська і ще якогось містечка, у Марік!!! От, а ви кажете, що там погана екологія, що дихати нічим і що море брудне. Все це нахабна брехня. Бабусі брехати не будуть!

Суми, Конотоп, Мена — все! Я на місці. Позаду 620 км.

Підрахував збитки і прибуток. До вокзалу — безкоштовно ( спасибі куму!), квиток на потяг коштує 10$ (274 грн). Враховуючи те, що моя машина їсть близько 1$ на 10 кілометрів шляху, прибуток склав: 62-10= 52$! Затія з поїздом мені вже подобалася! Разом з цими думками, тубусом, рюкзаком, спальним мішком і пакетом, я вивалився з поїзда по англійськи, не попрощавшись з бабками. На вулиці мене чекав один, разом з яким ми планували відправитися на Десну.

Місто Мена зустрів теплою погодою і якоюсь душевною красою, на вулиці було 27 за Цельсієм. Справжнє бабине літо. Скинувши речі, відразу пішли гуляти. По боках дивовижні старовинні дерев’яні будиночки, вони виявилися дитячою академією. У відмінному стані, не дивлячись на свої роки. Молодці! В Мене можна зустріти чудові зразки дерев’яного зодчества, наприклад стильний центральний ринок, можна побачити диво кіоск торгує музикою на СD.

А ще в цьому місті я побачив неймовірне кількість благоустрою. Лавочки, столики, альтанки, ротонди… навіть бельведер є у Мене! І виглядають вони ось так. Зверніть увагу, це все побудовано на березі річки і загальнодоступно!

Скрізь чисто! Урни! Кайф!

Через місто тече річка Мена, утворюючи перед шлюзами Менське озеро. Улюблене місце відпочинку місцевих жителів. Дуже мальовниче місце!

Річка Мена.

Менське озеро.

Через річку перекинутий міст, місцеві «Золоті Ворота».

Кажуть, що навесні цей міст затоплюється, і люди переходять річку по ньому, по пояс у воді! На мій подив, навіть в ідеальну погоду, на озері майже не було рибалок. Помічено було 3 шт. 2 спінінгіста і один поплавочник. Риб, на моїх очах, вони не ловили…

Озеро закінчується шлюзом в веселеннькой забарвленні.

Гуляти було приємно, але у нас ще були справи…

Коротше, надихавшись менським повітрям і вражені красою, ми пішли в магазин за «підсилювачем вражень», харчами і сипучого підгодовуванням. На наступний день нас чекала рибалка на Десні, а поки що треба було ще багато чого зробити: приготувати фірмове блюдо для деснянської риби, ще раз підточити гачки і запастися силами…

Так закінчився перший день мого перебування в прекрасному місті Мена. Пригода почалося!

Фактична погода 20 вересня 2018 року

27
Температура повітря, С
754
Тиск, мм. рт.ст.
2
Швидкість вітру, м/с
17
Температура вночі З

Пісня під настрій

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  У пошуках рибальських пригод ⚓ — Тренування на Дніпрі

  27.09.2018

  Наступна запис

  У пошуках рибальських пригод ⚓ — Рибальське село Куковичі

  29 Вересень, 2018

  You may also like

  • Риболовля на річці Мена ⚓ Таємниця менського озера

   3 Листопад, 2018

  • 45 хвилин щучого ельдорадо на річці Самара

   14 Жовтень, 2018

  • Риболовля на Самарі — День трофеїв

   10 Жовтень, 2018