Якщо ви налаштовані зловити рибу своєї мрії, то я можу вам запропонувати відмінне рішення: рибалка під дощем. Найбільш просунуті рибалки, розглядають всі можливі і неможливі чинники впливають на рибу, і роблять це завчасно. В цьому є свій сенс. Адже ознайомившись з прийдешньою погодою і атмосферним тиском, ви з легкістю можете припустити, що завтра, наприклад, буде буря і дощ, і заздалегідь відмовитися від своєї затії. Хоча якщо ви зробите це — то зовсім даремно!

Я знаю, що навіть легкий дощик, істотно розполохує рибалок. Вони не можуть вийти із зони комфорту і своїх стереотипів. Залишаються біля екрану просто животіти. А адже така погода може подарувати неймовірну риболовлю. До речі, більшість трофейних риб у моїй практиці, були спіймані саме в дощ.

Рибалка в дощ має свої особливості, з якими я рекомендую ознайомитися:

 • Ловля в мокру погоду вимагає відповідну екіпіровку. Вам потрібно подбати про непромокаючої одязі та взутті. Насправді цей пункт дуже важливий. Навряд чи вам вдасться отримати задоволення від риболовлі, в промоклому одязі і з замерзлими ногами. Більш того, ви можете застудитися…
 • Ловіть рибу прямо перед бурею. Я кілька разів потрапляв на риболовлю перед справжньою бурею. В такі моменти активність риби завжди підвищується в рази. Цьому сприяє низький атмосферний тиск, яке просто жене рибу на годування. Під час бурі і відразу після неї, риба зазвичай клює набагато гірше.
 • При ловлі хижака в дощ використовуйте більш гучні, яскраві і контрастні приманки. Зазвичай хмарність значно зменшує видимість у воді, тому допоможіть рибі знайти вашу приманку!
 • Мирна риба під дощем любить накопичуватися в місцях, де у водойму впадають струмки. Скупчилася дощова вода змиває у водойму крім сміття і корм. Біля якого, повірте, завжди крутиться і риба.
 • Якщо дощ супроводжується вітром, то кращим рішенням буде рибалка з підвітряного боку. Причому, закидати блешню слід біля берега. Хвиля і вітер женуть в прибережную зону масу всього цікавого для риби. Це різні личинки, комахи, які перенесені вітром і інший корм.
 • Швидкість проводки. Риба під дощем вимагає більш швидкої і агресивної проводки. Виною всьому навколишній шум і знижена видимість. Експериментуйте зі швидкістю проводки, результати вас можуть серйозно здивувати.
 • Підніміть наживку у верхній шар води. Кілька разів у моїй практиці, рибалка під дощем приносила відмінні результати, коли я робив ставку на лов в пів води. Риба демонструвала відмінну активність у поверхні.
 • І останнє, саме головне. Думайте про безпеку. Рибалка під час дощу може бути відмінною ідеєю, тільки якщо ви не маєте наміру битися графітовим вудлищем з блискавками і плавати на гумовому човні в шторм.
  • Слідувати


  admin

   Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

   Попередній запис

   Що потрібно знати, відправляючись на рибалку з дитиною?

   02.09.2018

   Наступна запис

   7 найкращих і відомих рибалок

   4 Вересень, 2018

   You may also like

   • Рибалка по першому льоду і рятувальний жилет — скажи цьому твердженню так!

    22 Листопад, 2018

   • 7 найкращих і відомих рибалок

    4 Вересень, 2018

   • Що потрібно знати, відправляючись на рибалку з дитиною?

    30 Серпень, 2018