ВЕСНЯНИЙ ХІД ПЛОТВИ В УКРАЇНІ

В кінці березня, а подекуди в квітні, на водоймах України, відбувається явище, яке рибалки називають весняний нерестовий хід. Представники сімейства коропових здійснюють міграції до місць шлюбних ігор, а деякі ще й активно годуються. Мова йде про плотве, красноперке і тарані. Косяки цих видів пливуть проти течії, пожираючи все на своєму шляху.

lovlia-plotvi

КОЛИ ПОЧИНАЄТЬСЯ ПЕРЕБІГ ПЛОТВИ

Таке явище як хід плотви починається при температурі води вище +8 с У природі це співпадає з цвітінням абрикос і кульбаб.

Під час лову найбільш успішні ті рибалки, які віддають перевагу ловлі болонської вудкою впроводку. При цьому способі, снасть сплавляється за течією, рибалка часом її пригальмовує, провокуючи рибу на поклевку. З наживки плотва і тарань воліють хробака, опариша, манну бовтанку і мотиль. При лові донкою ефективна методная і фідерна снасть.

Плотва на метод

Найбільш перспективні місця зі зворотною течією, що знаходяться перед бистринами. Там втомилися від постійної боротьби з потоком риби, набираються сил. Слід вказати, що хід плотви триває недовго, до 2-х тижнів. Потім інтенсивність клювання падає. Покльовки в цей час впевнені, нерідко трапляються трофейного розміру особини.

АЛЕ! Є одне вагоме “але”! Всі ці події відбуваються на тлі нерестової заборони.Рибалка в Україні наполегливо закликає дотримуватися правил лову в цей період.

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Клює чи плотва воді при +5 С ?!

  23.03.2015

  Наступна запис

  Заборона лову в 2015!!!

  24 Березень, 2015

  You may also like

  • Рибалка по першому льоду і рятувальний жилет — скажи цьому твердженню так!

   22 Листопад, 2018