Як тільки зійде лід, кажуть, буває на ряду з карповим жором і щучий жор. Триває він всього кілька днів, безпосередньо перед нерестом знаменитої хижачки. Нібито, в цей час, вистачає вона все, що їй запропонують.

Чи Так це насправді? За свою рибальську історію, шляхом практичних дослідів і їх аналізу, я з’ясував, що всі вилазки на водойму, в цей час, не приносили мені успіху. Ні твичинг, ні джигг, ні тролінг по щуці у мене не працював. Чому? Я задавав собі це питання і намагався на нього відповісти. Версії, крім тієї, що я недбайливий спінінгіст, наступні:

— може всі мої потуги збігалися з моментом безпосередньо нересту щуки або періоду після цього;

— або надмірна прозорість води її насторожує;

— у дитинстві, мені батько казав, що навесні, у щуки зуби болять:)

— чи ловлю я не в тому місці;

— а може, вона просто була вже не голодна і на воблери, силікон, та інші залізяки не реагувала із за цього.

Як би там не було, але спираючись на свій власний досвід, я швидше зроблю висновок про міфічний до нерестовий щучьем жорі у бік рибальських байок. Вам побажаю з ним перетнутися і осоромити мене як горе експерта!

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Що клює в Макітрах?

  11.03.2015

  Наступна запис

  Риболовля на каналі Дніпро—Донбас

  11 Березень, 2015

  You may also like

  • Товариші пінгвіни і просто любителі зимової риболовлі

   9 Грудень, 2018

  • 250 000…! Спа-сі-бо!

   6 Грудень, 2018