ЯКІ БУВАЮТЬ ФІДЕРНІ ГОДІВНИЦІ

Фідер не буває без годівниці, або рідко буває(іноді категорично не можна підгодовувати, замість годівниці чіпляють вантаж), по-цьому на даному елементі фідерної снасті зупинимося докладніше.

Годівниці в фідерної ловлі відрізняються за вагою, конструкцією, призначенням і способом їх застосування. Можуть виготовлятися з металу, пластику або складатися з комбінації цих матеріалів.

Найбільш часто застосовується звичайна прямокутна сітчаста годівниця або її модифікації. Вона може застосовуватися і на струмені і в тихій воді, має найширшу лінійку ваг,форм і застосовуваних матеріалів, може комплектуватися змінними вантажами і бути закритою. Так само вона має дуже привабливу ціну, навіть в спортивному виконанні. Кріпиться до основної волосіні через засувку і вертлюжок.

Англійські методные годівниці відрізняються від інших тим, що мають прогресивну конструкцію, можуть оснащуватися заводським амортизатором і додатковими аксесуарами, виготовлені з матеріалів, які дозволяють служити виробу довгі роки, і мають масу переваг… Але! Пам’ятайте, про корч всемогутню:) При цінах у 1,5-3$…

Для максимальних закидів є своя розробка — тип куля, для живої прикормки — свої спеціальні вироби, для перебігу пристосування з грунтозацепами, а для зарослих рослинністю водойм є спеціальні фідерні годівниці з невеликими крилами для спливання на поверхню.

Коротше виробники готові задовольнити будь-які запити фидеристов:)
Треба лише визначитися з вагою, а він залежить від умов у місці лову і від тесту використовуваного вами вудилища.

ВАРТІСТЬ ФІДЕРНИХ ГОДІВНИЦЬ

Вартість годівниць знаходиться в діапазоні 0,3-3$. Ціни на вироби популярних брендів починаються з позначки 0,5$ За 1$ можна придбати чудову спортивну годівницю зі змінними вантажами і крилами для спливання на поверхню води, за 2 -суперсучасну брендове весчь. Комплект годівниць — це кілька годівниць до 10 шт. які відрізняються один від одного, конструкцією і застосуванням у фідерної оснащенні, мають різні робочі ваги, узгоджені з тестом фідера. Ось цей комплект ви повинні собі вибрати.
І останній момент. У вашому наборі обов’язково повинні бути недорогі годівниці — розвідники, яких буде не сильно шкода, бо без втрат в фідерної ловлі, ні як:)

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  ЯК ВИБРАТИ ФІДЕРНИЙ КОМПЛЕКТ?

  09.04.2015

  Наступна запис

  ПРЕМУДРИЙ ПІСКАР

  10 Квітень, 2015