ЗМІНА ЗУБІВ У ЩУКИ

Ще з дитинства, багатьом рибалкам відомо — ранньої навесні щука не клює, тому що у неї, після нересту випали зуби, і видобуток легко йде з її пащі. На пару-трійку тижнів, зубатая відправляється на лікарняний до підводного стоматолога, після чого, з новими зубами, відправляється в бій довжиною в 11 місяців, до наступної весни.Чи це Так?

Щучі зуби

Для того, щоб відповісти на поставлене питання, звернемося за допомогою до ихтиологам… Які в своїх талмудах стверджують, дійсно, у щуки відбувається зміна зубів, але не раз на рік, а раз на місяць. Точніше кожен раз, коли настає повня :)Після нересту ж, щука впадає в ступор і малоактивна, про що свідчать п’явки на її тілі, а не харчується вона з фізіологічних причин.

piyavka-na-shuke

З цього можна зробити висновок, якщо нерест збігається з повним місяцем, і втомлена після процесу розмноження хижачка, цілком може опинитися на кукане рибака беззубою! Точніше малозубой.

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Ловимо судака в березні

  25.03.2015

  Наступна запис

  ГОЛОВЕНЬ

  25 Березень, 2015

  You may also like

  • Рибалка по першому льоду і рятувальний жилет — скажи цьому твердженню так!

   22 Листопад, 2018