Ні для кого не секрет, що фідерна ловля — це рибалка, вчасно зміна місця лову спостерігається дуже рідко. Від того, вибір, в чому і зробить вашу рибалку на фідер. Рибалка в Україні рекомендує спиратися на наступне:

ВИБИРАЄМО МІСЦЕ ДЛЯ ЛОВЛІ ФІДЕРОМ

При виборі місця лову фідером, слід згадати загальні знання з улюблених місцях проживання риб і звернути увагу на наступні обставини:
— відсутність у безпосередній близькості від шляху виведення, природних перешкод(підводний і надводний рослинність,корчі)
— є можливість безперешкодного закидання(відсутність над головою гілок дерев)
— так само важливим буде наявність вільного простору на установку і обслуговування фідера

Успішний фідер

Реально підвищує шанси на успіх, вивчення рельєфу дна з допомогою грузика, при виявленні бровок або ямок(а визначити це можна за поведінкою грузика), рекомендуємо влаштовувати прикормочное пляма саме там. Фахівці рекомендують здійснювати точні кидки на виявлену точку,а для цього потрібно зробити наступне:
— по-перше зафіксувати дистанцію(найзручніше це зробити гумкою на шпулі, ну або кліпсою там же)
— по-друге запам’ятати напрямок(за орієнтирами на іншому березі)
— у третіх намагатися якомога ретельніше виконувати пункти вище:)

Так само рекомендується зробити прикомочный сет. Безпосередньо перед ловом, за допомогою відкритої годівниці без повідка, зробити десяток закидання прикормки в точку лову, тим самим формують прикормочное пляма. Це мінімум, який дозволить успішно ловити на фідер. Ні хвоста, ні луски!

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Коли закінчується нерестову заборону в 2015

  22.04.2015

  Наступна запис

  Рибалка в Україні. Квітень, фідер в селі

  24 Квітень, 2015

  You may also like

  • Рибалка по першому льоду і рятувальний жилет — скажи цьому твердженню так!

   22 Листопад, 2018

  • 7 найкращих і відомих рибалок

   4 Вересень, 2018

  • Успішна риболовля під дощем: 8 простих порад

   2 Вересень, 2018