ЩО З СЕБЕ ЯВЛЯЄ ФІДЕРНА СНАСТЬ?

Фідерна оснащення складається з годівниці (ємність, в яку під час риболовлі поміщається прикормка для залучення риби), повідця з гачком і пристосування(протизакручувач, різні види петель…) перешкоджає заплутування повідця і основної волосіні(шнура). Так само на фідер необхідно встановити без інерційну котушку, а при ймовірності зустрічі з великої особиною — оснащену бейтрайнером. Ліски при ловлі фідером повинні мати діаметр від 0.2 до 0.3 мм, а краще, якщо на шпулю котушки ви намотайте шнур діаметром 0.1 — 0.2 мм Це дозволить збільшити дальність лову і чутливість снасті. Повідець з гачком виготовляється з волосіні 0.1-0.2 мм, для захисту від обривів і успішної боротьби з трофеєм — застосовують фидергам. Спеціальну еластичну фідерні гуму.

Фідер

КОМФОРТНИЙ МОМЕНТ

Також необхідна підставка під вудлище,і так як рибалка ця не передбачає часту зміну місць, — крісло. Такий склад снасті вкраце:)

Крісло для фідерної ловлі, можна навіть спати:)Підставка для фідерного вудилища

ВИБИРАЄМО ФІДЕР В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РОЗМІРУ БЮДЖЕТУ

При виборі фідерного набору потрібно відштовхуватися від бюджету. Мінімально це ціна вудилища. Котушка з волосінню і рогачик, повинна знайтися в господарстві будь-якого рибалки, залишається прикупити прикормку, годівницю і зв’язати пару повідків.В такому випадку можна вкластися в 20 $. Все що вище, слід серйозно розглянути.

Ліски для повідків ФидергамФідерні акцессуары

Наприклад, фідерна система, нова котушка, шнур, пару сучасних повідкових мотка, діаметром 0,15 та 0,18, комплект годівниць, підставка і 3 набору крючков, потягнуть на 100$, навіть у бюджетного виробника.
Отже, сума в 20 вічнозелених вивчена, наступний етап 30-50.
У цьому діапазоні виявляються як недорогі якісні вудлища, так і сверхбюджетные комплекти. Вудилище, котушка,основна волосінь, комплект годівниць, підставка, набір повідкових лісок і кілька пачок гачків.Може залишитися ще й на прикормку.
Але! Рекомендуємо озирнутися в своїх рибальських запаси і витратити кошти тільки на необхідне. За цю суму можна купити дуже гідний універсальний фідер, довжиною 3,6 і тестом до 90 грам, у багатьох виробників в цьому діапазоні, є моделі, причому часто з найкращим співвідношенням ціна-якість.Такого приладу вистачить надовго, і він вас не розчарує і в майбутньому. Котушка і шнур в такому розкладі поки не світять…
А ось в діапазоні 60-90$, у вас з’являються такі можливості.Можна купити новомодну і універсальну фідерні систему, шнур і найпростішу котушку,ну і мінімум годівниць.

Або ж розважливо вибрати цільової якісний комплект розподіливши кошти так: 35% вудилище, 25% котушка і 30% шнур,годівниці,волосіні для повідків і гачки.
Сума від 100$ це вже квиток в клуб цієї фідерної ловлі. За цю суму ви купите фідерний комплект з якісним вудилищем, хорошою котушкою, якісним шнуром і ящиком фідерних приладдя, невеликий стільчик, рогачик, і садок, прикормку наживку, заплатите за квиток на комерційному ставку, і напевно отримаєте масу вражень:) Ну а, можливо, прочитавши цю статтю, додасте ще 100 і купіть собі нормальне крісло і нормальну підставку для фідера, хорошу новомодну фідерні систему, хорошу котушку, хороший шнур, сучасні імениті спортивні годівниці , на ваших повідках буде відмінний флюрокарбон, ви купите фидергам, і ваші нові гачки Овнер закінчать прекрасний фідерний набір.
Після бюджету в 200$ слід вже фантазії:) Описувати еволюцію екіпіровки та інші нюанси розвитку фідерної індустрії, а також пропозиції топ-виробників можна аж до бюджетів спортсменів, але це роблять нехай вони самі. Сподіваюся хід думки, при виборі фідерного комплекту, вам зрозумілий:)

Ах так, вудлища до 20$ на жаль, навряд чи вам подарують задоволення, у незнайомих брендів, навіть за 50, заявлений тест і дію можуть не співпадати. Так, купівля фідера — не просте рибальську справу!

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  ВИДИ ФІДЕРНИХ ВУДИЛИЩ

  08.04.2015

  Наступна запис

  ВИБИРАЄМО ФІДЕРНІ ГОДІВНИЦІ

  9 Квітень, 2015